رژیم غذایی آنلاین

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”پرکردن فرم رژیم غذایی” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-address-card” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:%23form|||rel:nofollow”][vc_column_text]

رژیم غذایی (انواع رژیم لاغری , رژیم چاقی , برنامه غذایی) باید سالم باشد تا به حفظ و بهبود سلامت بدن کمک کند. برنامه غذایی نباید شما را دچار بیماریهای دیگر شامل فشار خون بالا، فشارخون پایین، ریزش مو و… کند. یک رژیم غذایی ( آنلاین ) مناسب باید شامل ویتامین ها، مواد معدنی، مایعات سالم و مواد مغذی باشد. یک برنامه غذایی مناسب اگر با ورزش همراه باشد شما را همراه با حفظ سلامت به خواسته تان می رساند.رژیم غذایی آنلاین
اگر تاکنون برای کاهش وزن، افزایش وزن و یا ثابت نگاه داشتن وزن ایده آل خود ، رژیم های غذایی متفاوت و بعضا نامعقولی را امتحان کرده اید .اگر هنوز نتیجه ی مطلوبتان حاصل نشده است، با انتخاب گروه مجرب و متخصص اسپرت اسکولار نیمی از راه موفقیت را به درستی طی کرده اید…

بدون شک شما نیز کمابیش دیده اید و شنیده اید که اکثر افرادی که به دنبال روش های اصولی و گاه غیر اصولی برای کاهش و افزایش سایز ، هزینه های گزاف و بعضا بیهوده ای پرداخت کرده اند ، به نتیجه ی مطلوبی دست پیدا نکرده اند و چه بسا سلامتی خود را با صرف وعده های غذایی ناسالم به خطر انداخته اند و در نهایت در مسیر پر پیچ و خم رعایت رژیم های مختلف غذایی با شکست رو برو شده اند.

بدون شک شما نیز در طول زندگی تان قصد انجام کارهای مهمی را داشته اید، که یکی از این تصمیم ها رسیدن به تناسب اندام بوده است؛ البته شما در میان بی شمار افرادی که این تصمیم بزرگ و در عین حال ساده را عملی نمی کنند تنها نیستید!
رژیم غذایی
در دنیا در همین لحظه هزاران نفر برای شروع یک رژیم غذایی ساده و اصولی مصمم می شوند و پس از چند ساعت بدون آنکه حرکتی کرده باشند قصدشان را از یاد می برند!

* ما و همکاران ما در گروه ورزشی و سلامتی اسپرت اسکولار ، با بهره گیری از سال ها تجربیات دکتر اسرا تاجیک (متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه تهران و شهید بهشتی) آماده ی ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز در امر تناسب اندام و ارائه ی رژیم های غذایی اصولی متناسب با شرایط فیزیکی، ژنتیکی ، سبک زندگی ، میزان فعالیت و وضعیت جسمانی حال حاضر شما ، در جهت بهبود و ارتقاء سطح سلامت جامعه خواهیم بود.

برنامه غذایی

رژیم غذایی باید مداوم باشد تا موثر شود

ما معتقدیم که تعهد شخصی شما برای داشتن یک زندگی سالم و رعایت نکات کلیدی اولیه برای حفظ تناسب اندام ، از جمله انتخاب مواد غذایی مغذی و سالم، کلید کاهش وزن پایدار در زندگی و در مراحل بعد ثبات وزن ایده آل است.

بنابراین اگر زمان و انرژی برای یادگیری در مورد خوردن غذای دقیق تر داشته باشید .

اگر انگیزه ای برای ایجاد و حفظ الگوی حرکت روزانه داشته باشید ، بدون شک علاوه بر دستیابی به وزن ایده آل، از بسیاری از امراض و بیماری های ناشی از سبک زندگی ناسالم در امان خواهید بود.

ما به شما قول نمی‌دهیم که طی 1 ماه به نتیجه و هدف دلخواهتان برسید و عقربه های ترازو جهش های خیره کننده را به شما نشان دهند!

بلکه شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد ، تا شما با پیگیری و رعایت مستمر و اجرای دقیق نکات متخصصان زبده ی ما به نتیجه ی مطلوبتان دست پیدا کنید.

دریافت رژیم مناسب از دکتر اسراء تاجیک

برای دریافت برنامه غذایی آنلاین از دکتر اسراء تاجیک فرم زیر را پر نمایید .
در صورتیکه مایل به تماس کارشناس برای دریافت اطلاعات هستید فرم انتهای برگه را پر نمایید .

مختصری درباره تحصیلات و رزومه دکتر اسراء تاجیک

دکتر اسراء تاجیک (postdoctoral ) فوق دکترا
نظام پزشکی : ت-۵٣۶
متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه UPM، دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی
کلینیک مشاوره و سلامت سعادت آباد: سعادت آباد، میدان سرو، سرو غربی، پلاک ۱۰۵، طبقه دوم
کلینیک الیسیوم: آفریقای شمالی، خ بیدار، برج جم، طبقه ۹، واحد ۵۳
کلینیک نسیم قیطریه: بلوار قیطریه، نرسیده به پارک قیطریه، جنب داروخانه زوفا، طبقه ۲
دکتر اسراء تاجیک
در ویدیو زیر مصاحبه رادیویی دکتر تاجیک را با رادیو سلامت مشاهده می کنید .برای مشاهده ویدیو مصاحبه های بیشتر دکترتاجیک با رادیو سلامت اینجا کلیک کنید.

رژیم غذایی آنلاین

برای دریافت این رژیم فرم زیر را پر نمایید .

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false”]

رژیم چاقی

چنانچه تمایل دارید با استفاده از خوراکی های طبیعی چاق شوید – دکتر اسراء تاجیک متخصص تغذیه می تواند به شما کمک نماید .
بهترین رژیم  چاقی را در کمترین زمان به دریافت نمایید . ( تیم تخصصی رژیم چاقی دکتر تاجیک )
رژیم چاقی

رژیم لاغری

چنانچه از چاقی رنج می برید و تمایل دارید به وزن ایده آل خود برسید .
اگر تاکنون رژیم های لاغری زیادی را تجربه و نتیجه نگرفته اید .
رژیم لاغری دکتر تاجیک را امتحان نمایید .
رژیم لاغری[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][irk_vc_posts_slider title=”اخبار ورزشی” category=”23″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”مقالات ورزشی” category=”25″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”سالم بمانیم” category=”22″ posts_per_page=”10″][/vc_column][/vc_row]