ثبت سفارش

ثبت سفارش محصولات ار وبسایت اسپرت اسکولار به دو طریق صورت می پذیرد:

۱-ثبت سفارش به صورت عمده:

چنانچه مایل به خرید عمده ی محصولات اسپرت اسکولار به صورت عمده و در حجم و تعداد زیاد (حدود ۵۰ سفارش و بالاتر) باشید،می توانید پس از تماس با شماره ی مربوط به فروش محصولات(۰۹۱۹۶۱۱۱۸۹۶) و برقراری ارتباط با کارشناس واحد فروش و پس از قطعی شدن سفارشات ، یک سوم مبلغ کل سفارشات را در هنگام ثبت سفارش پرداخته و دو سوم باقی مانده را در هنگام تکمیل سفارشات و پیش از ارسال محصولات مورد نظر به شماره کارت درج شده در وبسایت  واریز نمایید.

۲- ثبت سفارش به صورت تکی :

چنانچه مایل به خرید محصولات اسپرت اسکولار به صورت غیر عمده و تکی باشید ، ابتدا بایستی در وب سایت اسپرت اسکولار ثبت نام نموده و با وارد کردن مشخصات خود در فیلدهای مربوطه،حساب کاربری شخصی خود را را بسازید. سپس با انتخاب محصولات مورد نظر و افزودن به سبد خرید خود ، ادامه ی فرآیند خرید را با توجه به راهنمایی های وب سایت تکمیل نمایید.

لازم به ذکر است که در شیوه ی پرداخت الکترونیک از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وبسایت، وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی از جمله شماره کارت،تاریخ انقضا و CVV2  الزامی است.

[irk_vc_posts_slider title=”اخبار ورزشی” category=”23″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”مقالات ورزشی” category=”25″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”سالم بمانیم” category=”22″ posts_per_page=”10″]