مشاهده ویدیویی کوتاه از تولیدی اسپرت اسکولار
 
 
در اسپرت اسکولار چه گذشت …
سال ها پیش یکی از بازیکنان فوتبال که در شهر خود و حتی در کشور نامی داشته است , بعد از تمام شدن سن بازی او در فوتبال تصمیم به راه اندازی تولیدی پیراهن شورت ورزشی می کند.
ابولفضل رستمی فوتبالیست توانمند استان مرکزی و ایران در سالهای فعالیت خود در فروش عمده لباس ورزشی سعی بر حفظ کیفیت داشته است.
تمام سالهایی که کشور در حال عدم ثبات اقتصادی بوده است کیفیت پوشاک ورزشی در تولیدی ابولفضل رستمی کم نشده است.
او بعد از چند سال از آغاز کار خود تصمیم گرفت تا نامی را برای تولیدی پوشاک ورزشی خود انتخاب کند و نام آن شد اسپرت اسکولار.
ویژگی های پیراهن شورت ورزشی بسیار زیاد است و این در تخصص هر کس نمی باشد.
تنها یک ورزشکار حرفه ای می داند که چطور باید یک لباس ورزشی با تمام ویژگی ها تولید کرد.در سالهای اخیر گرایش مردم به خریدهای اینترنتی زیاد شده است و اسپرت اسکولار سعی کرده است خود را با تکنولوژی دنیا مطابقت داده و به همین خاطر تصمیم به راه اندازی سایت ورزشی نمود.
در سایت اسپرت اسکولار همانطور که مشاهده کرده اید اخبار ورزشی، نکاتی برای سلامتی جسم و روح، تمرینات ورزشی مورد تایید کارشناسان ورزش، تبادل نطر کاربران در درمان و محصولات تولیدی اسپرت اسکولار که شامل پیراهن شورت ورزشی فوتبال، بسکتبال، والیبال،… شلوار اسپرت ورزشی ، بلوز و شلوار تمرین ورزشی و…. می باشد.
افرادی که در تولیدی اسپرت اسکولار کار می کنند از خیاطان حرفه ای هستند که زیر نظر ورزشکاران و مطابق با الگوهای ورزشی کار می کنند.
کیفیت جنس پارچه در پوشاک ورزشی بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل اسپرت اسکولار با خرید نخ های مرغوب و دستگاهها و نیروهای متخصص پارچه های با کیفیت را برای لوازم ورزشی آماده می کند و این یکی از مهمترین ویژگی های تولیدی اسپرت اسکولار است.
شاید تصاویر تیم سایت اسپرت اسکولار و تولیدی اسپرت اسکولار شما را بهتر با ما آشنا کند.
مدیریت تولیدی اسپرت اسکولار : ابولفضل رستمی
مدیریت سایت ورزشی اسپرت اسکولار : الهام فراهانی