عملکرد دستگاه آنالایزر مغناطیسی رزونانس کوانتومی(QRMA)

عملکرد دستگاه آنالایزر مغناطیسی رزونانس کوانتومی(QRMA) : ما در دنیایی زندگی می کنیم که آکنده از امواج الکترومغناطیسی مختلف است. این امواج الکترومغناطیسی خود دارای میدان های مغناطیسی مختلف می باشند. منشا و اندازه این میدان ها بسیار متفاوت است که می توانند بسیار بزرگ باشند مانند میدان مغناطیسی کره زمین (مگا گاوس) و یا بسیار کوچک باشند مانند میدان معناطیسی حاصل از چرخش الکترون ها به دور هسته اتم (نانو گاوس)در حیطه بافت های زنده، عملکرد روزانه ارگان های مختلف بدن انسان نیز ایجاد امواج الکترومغناطیسی بسیار ضعیف می نماید که میزان این امواج الکترومغناطیسی و میدان های الکترومغناطیسی ناشی از آن برای هر یک از ارگان های داخلی بدن منحصربفرد است.

به طور مثال میدان الکترومغناطیسی یک قلب سالم، در بازه خاصی قرار دارد و هر گونه انحراف از این بازه، می تواند نشانگر وجود یک سری اختالالت در عملکرد این ارگان باشد.

بنابراین اگر بتوانیم این امواج الکترومغناطیسی را به دقت دریافت و شناسایی کنیم، می توانیم از وضعیت سالمتی هر ارگان آگاه شویم. این ایده پایه و اساس ساخت مدرن ترین و سریع ترین دستگاه تشخیصی در علم پزشکی است و بر این اساس دستگاه های آنالیز تشدید مغناطیسی شکل گرفتند.

دراین باره نیز بخوانید: نشانه های هشدار دهنده ناراحتی کلیه ها

آنالیزر تشدید مغناطیسی کوانتومی MRA یک روش غیرتهاجمی، سریع و بدون درد برای شناسایی و آگاهی از اختالالت احتمالی ارگان های مختلف بدن از جمله قلب، سیستم گوارش، سیستم تنفسی و … است. در این روش با گرفتن سنسورهای مخصوص در کف دست می توان به سرعت اطالعات مربوط به کل بدن بیمار را جمع آوری نمود به این صورت که درجه و نوع واکنش بافت تحت تست، اندازه گیری شده و با توجه به انحراف آن از بانک اطلاعاتی مرجع، اطالعات نهایی از بدن بیمار ثبت می گردد.

دستگاه QRMA ، هرگونه نقص عملکرد و یا عدم تعادل در سطوح انرژی بدن قبل از بروز نشانه‌ها و علائم بیماری را نشان می‌دهد. این سیستم یک روش غیرتهاجمی برای به دست آوردن اطلاعات از سلامتی و تعادل بدن است. این دستگاه با نشان دادن هرگونه اشکال در جذب مواد موردنیاز بدن مرجعی برای متخصصین فراهم می‌کند تا درمان غذای مناسب و برنامه‌های هوشمندانه‌ای برای تغذیه فراهم کنند.

روش کار سیستم با استفاده از گرفتن دستی فلزی و اسکن تغییرات کوچک در مقاومت الکتریکی پوست و همچنین تغییرات امواج الکترومغناطیسی بدن انجام می‌شود.

این مقاله را ازدست ندهید : همه چیز درباره کلسترول یا چربی خون بالا

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

تاریخچه:

برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ در مرکز تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه کیوتو ژاپن یک تیم تحقیقاتی در مورد میدان الکترومغناطیسی ارگان های داخلی بدن و تناسب آن با نحوه عملکرد آن ارگان تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند. در این راستا در یک تحقیق ۸ ساله از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۲ ، حدود ۲۲ هزار بیمار با جنسیت های مختلف و در رده های سنی متفاوت تحت آزمایش های مختلف و بسیار گسترده ای قرار گرفتند و عملکرد ارگان های مختلف بدن آن ها بصورت کامال جزء به جزء مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این تحقیقات میدان های الکترومغناطیسی ارگان های مختلف بدن این بیماران با تجهیزات فوق پیشرفته اندازه گیری شد. سنسورهای به کار رفته در این تحقیق با دقت نانو گاوس، میزان این میدان های الکترومغناطیسی را اندازه گیری کرده و بدین صورت بانک اطلاعاتی بسیار گسترده و دقیقی از عملکرد هر ارگان در مقایسه با میدان الکترومغناطیسی ناشی از آن بدست آمد. مرحله بعد استفاده از این بانک اطلاعاتی بود.

حتما بدانید: اگر می خواهید کلسیم را جذب خود کنید،بخوانید

در این راستا اولین دستگاه های آنالیز تشدید مغناطیسی کوانتومی ساخته شد که با سنسورهای بسیار دقیقی که در کف دست بیمار قرار می گیرد، در زمان کوتاهی امواج الکترو مغناطیسی مربوط به ارگان های مختلف بدن را اندازه گیری می کند. حال می توان با مقایسه اطالعات بدست آمده از بدن بیمار و مقایسه آن با بانک اطلاعاتی مرجع، اطلاعات بسیار ارزشمندی از عملکرد ارگان های مختلف بیمار با دقت بسیار بالا به دست آورد.

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

مزایای تشخیص کوانتومی:

 

  • پیشگیری از ابتلا به بیماری ها: با انجام تست های دوره ای و منظم می توان از تغییرات پاتولوژیکی سلول های بدن آگاه شد و از ابتال به بیماری های گوناگون پیشگیری نمود.
  • سرعت و دقت: شاخص های گوناگون مرتبط با سالمتی بدن فقط در عرض یک دقیقه اندازه گیری شده و در وقت و انرژی صرفه جویی می گردد. همچنین همانطور که اشاره شد بانک اطلاعاتی مرجع در این دستگاه با روش های علمی و آماری دقیق بدست آمده است تا با مقایسه اطالعات هر فرد با اطلاعات مرجع، خروجی بسیار دقیق و نزدیک به واقعیت حاصل شود.

مطالعه بیشتری داشته باشید: حقایق شنیدنی از مضرات قند خون بالا

  • غیرتهاجمی و بدون درد با کاربری ساده و راحت: هر کس قادر است در هر مکان و هر زمانی به راحتی و در کوتاهترین زمان از این دستگاه استفاده نماید.
  •  تعیین سلامت جاری سازمان ها و پیش بینی وضع سلامت آنها برای آینده
  •  کمک می کند تا تشخیص بیماری های عمده که می تواند در درمان و مراقبت های اولیه کمک کند
  •  ارائه گزارش کامل و کامل بهداشتی در راه عملی، ساده و ارزان قیمت توضیح داده شده است.
  •  به سرعت نتایج سلامتی را ارائه می دهد، محرمانه بودن مشتریان را با ویژگی هایی که آسان و آسان برای استفاده استفاده می کنند

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

ویژگی های منحصربفرد دستگاه:

چکاپ کامل بدن ( ۴۲ ریپورت در ۶۰ ثانیه )
اطلاعات خروجی با دقت ۸۵ درصد
قابلیت ذخیره اطلاعات
امکان مقایسه تست های گرفته شده از بیمار در طول دوره درمان

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

"عملکرد-دستگاه-آنالایزر-<br

گزارش تجزیه و تحلیل سلامت Qunatum:

۱٫ قلب و عروق و Cerebrovascular۲٫ عملکرد دستگاه گوارش
۳٫ عملکرد کبد۴٫ عملکرد ژل قارچ
۵٫ عملکرد پانکراس۶٫ عملکرد کلیه
۷٫ عملکرد ریه۸٫ عصب مغزی
۹٫ بیماری های استخوانی۱۰٫ تراکم استخوان معدن
۱۱٫ بیماری های روماتویید استخوان۱۲٫ شکر خون
۱۳٫ کیفیت جامع فیزیکی۱۴٫ توکسین انسانی
۱۵٫ عنصر ردیابی (همچنین برای کودکان)۱۶٫ پروستات (مرد)
۱۷٫ عملکرد جنسی مردان (مرد)۱۸٫ زنان و زایمان (زن)
۱۹٫ پوست۲۰٫ سیستم غدد درون ریز
۲۱٫ سیستم ایمنی۲۲٫ پستان (زن)
۲۳٫ ویتامین (همچنین برای کودکان)۲۴٫ آمینو اسید (همچنین برای کودکان)
۲۵٫ شاخص رشد استخوان۲۶٫ چشم
۲۷٫ فلزات سنگین۲۸٫ آلرژی
۲۹٫ کوآنزیم۳۰٫ عنصر انسان
۳۱٫ چاقی۳۲٫ کلاژن
۳۳٫ عملکرد روده بزرگ۳۴٫ کانال ها و ضمانت ها
۳۵٫ ضربان قلب و مغز۳۶٫ چربی خون
۳۷٫ چرخه قاعدگی (زن)۳۸٫ اسپرم و اسپرم (مرد)
۳۹٫ تیروئید۴۰٫ ADHD (کودکان)
۴۱٫ اسیدهای چرب۴۲٫ گزارش جامع

 

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

عملکرد-دستگاه-آنالایزر-مغناطیسی-رزونانس-کوانتومی

نکات مهم و اساسی قبل از شروع تست:

قبل از شروع تست، تمامی اشیای فلزی مرتبط با پوست بدن را از بدن جدا نمایید. این نکته شامل فلزاتی همچون طلا و پلاتین نمی شود. زیرا میدان های مغناطیسی ناشی از این دو فلز بسیار ناچیز و قابل صرف نظر کردن هستند. استفاده از این دستگاه برای کسانی که از ضربان ساز قلبی استفاده می نمایند، مطلقا ممنوع می باشد. در حین تست می بایست بیمار کاملا ریلکس بوده، تنفس بصورت عادی انجام شده و بیمار از صحبت کردن بپرهیزد. در حین تست، دستگاه را دور از میدان های مغناطیسی قوی  مانند موبایل قرار دهید تا میزان خطاهای احتمالی به حداقل میزان برسد.

بهتر است تست بین وعده صبحانه تا ناهار گرفته شده و دو شب قبل از تست، بیمار به اندازه کافی استراحت کرده باشد.

بیشتر بخوانید :نشانه های بروز پرفشاری خون + روش های درمانی آن 

قبل از انجام تست از خوردن الکل و نوشیدنی های کافئین دار بپرهیزید.

برای ورزشکاران قبل از انجام تمرین و یا دو ساعت بعد از انجام تمرینات ورزشی تست بگیرید.

برای مراجعه ی حضوری و استفاده از خدمات دستگاه آنالایزر مغناطیسی سلامت بدن با نظارت مستقیم سرکار خانم دکتر اسرا تاجیک با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

برای مشاهده ی رزومه ی دکتر اسرا تاجیک و رزرو نوبت معاینه با دستگاه QRMA ،کلیک نمایید.

 

5/5 ( 1 نظر )
دیدگاه‌ها 0

*
*