ذوب آهن 2 – الوصل 0 : صعود سبز پوشان مسجل شد 

ذوب آهن 2 – الوصل 0 : صعود سبز پوشان مسجل شد : به گزارش “اسپرت اسکولار”، شاگردان منصوریان که پیش از این نیز در بازی های لیگ قهرمانان آسیا موفق شده بودند نتایج درخشانی کسب کنند در این دیدار که سه امتیاز آن می توانست زمینه ساز صعود آنها شود، توانست با ارائه یک بازی هجومی و البته جذاب حریف خود را از پیش رو بردارد. ذوبی ها حملات خود را از همان دقایق ابتدایی آغاز کردند و در نهایت دو بار در دقایق دوم و پانزدهم به دروازه حریف رسیدند و سپس از گل های خود دفاع کردند تا سه امتیاز شیرین نیز به دست بیاورند.

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه 03/02/98، ساعت 20:00، ورزشگاه یادگار امام تبریز
داور: هیونگ جین هو

ذوب آهن ایران:

رشید مظاهری، محمدنژاد مهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، محمدرضا حسینی(88 ماریون سیلوا)، علیرضا چراغعلی(80 مهران درخشان مهر)، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

الوصل امارات:

حمید عبداله،فارس خلیل(24 حمد البلوشی)، وحید اسماعیل، عبداله جاسم، سالم العزیزی، هذاع سالم، علی سالمین، رونالدو مندز، کایو، علی صالح(53 خلیل خمیس) و حسن طاهر

سرمربی: ریج کمپ

کارت زرد:

کریستین اوساگوانا(11)، حمید بوحمدان (9)، ارسلان مطهری(38) از ذوب آهن ایران

شرح گل ها:

ذوب آهن ایران 1 الوصل امارات 0 (دقیقه 2، علیرضا چراغعلی): ذوبی ها خیلی زود توانستند برتری خود را بر حریف دیکته کنند و با باز کردن دروازه این تیم صعود خود را در دقیقه دوم عملی کنند. حمله سریع بازیکنان ذوب آهن با پاس در عرض هوشمندانه مطهری و ضربه دیدنی چراغعلی که بدون تعلل ضربه سنگین خود را وارد دروازه حریف کرد، اولین گل را برای ذوبی ها به دنبال داشت.

ذوب آهن 2 الوصل امارات (دقیقه 15، ارسلان مطهری): باز هم در همان دقایق ابتدایی سبزپوشان توانستند به دروازه حریف خود برسند. ارسال دیدنی ملکی در این دقیقه در محوطه شش قدم به ارسلان مطهری رسید و مهاجم ذوبی ها پس از پرواز فوق العاده خود روی سر مدافعان الوصل با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

بهترین بازیکن:

سبزپوشان موفق شدند امروز یکی از بازی های خوب خود در یک فصل اخیر را به نمایش بگذارند و به همین بازیکنان این تیم سعی کردند تا با ارائه یک بازی کم نقص به برتری برسند. در میان بازیکنانی که امروز توانستند بازی خوبی از خود به نمایش بگذازند و در این میان ارسلان مطهری موفق شد با حرکات ویرانگر خود بارها و بارها خط دفاعی حریف را به هم بریزد. او در بازی امروز توانست پاس اولین گل ذوبی ها را مهیا کند و دومین گل را نیز خود به ثمر برساند. او با بازی خوب خود توانست عنوان بهترین بازیکن میدان را نیز به دست بیاورد.

دیدگاه‌ها 0

*
*