ذوب آهن 1 – پیکان 0 : برد های ادامه دار سبز پوشان

ذوب آهن 1 – پیکان 0 : برد های ادامه دار سبز پوشان : به گزارش “اسپرت اسکولار “، شاگردان علیرضا منصوریان که در 10 دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا توانستند با امتیاز به کار خود پایان دهند، بازی امروز را برابر پیکانی ها هجومی آغاز کردند و در میانه های نیمه اول نیز توانستند از روی یک ضربه کرنر و پاس حدادی فر و شوت زیبای بوحمدان به گل اول بازی دست پیدا کنند.

گلی که تا پایان بازی آن را حفظ کردند و شکست ناپذیری خود را حفظ کردند و از آن مهمتر با سه امتیاز کامل از شهرقدس راهی شهر اصفهان شدند.

هفته بیست و پنجم لیک هجدهم، شنبه 24/01/98، ساعت 18:00، ورزشگاه شهدای قدس
داور: علیرضا فغانی کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، محمد رسول ذورقی

ترکیب پیکان:

مهدی امینی، سعید قائدی‌فر، مهران موسوی، مگنو باتیستا، عیسی آل کثیر(71 امیر روستایی)، فراز امامعلی، ماهان رحمانی(63 محمد خدابنده لو)، مارکو وکسوویچ، حجت حق‌وردی، علی حمودی و سامان نریمان جهان(65 سعید واسعی)

سرمربی: حسین فرکی

ترکیب ذوب آهن:

محمدباقر صادقی، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، مسعود ابراهیم‌ زاده، مجتبی مقتدایی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌ فر، مهران درخشان‌ مهر، ابوذر صفرزاده(64 سیدمحمدرضا حسینی)، ماریون سیلوا(46 اوساگوانا) و رضا حبیب‌ زاده

سرمربی: علیرضا منصوریان

کارت زرد:
وحید محمدزاده(6) از ذوب آهن

مهران موسوی (50) از پیکان

کریستین اوساگوانا (76) از ذوب آهن

شرح گل:

پیکان 0 ذوب آهن 1 (دقیقه 20، حمید بوحمدان): یک ضربه کرنر برای سبزپوشان اولین گل بازی امروز را در بر داشت و بدین ترتیب ارسال زمینی و دقیق قاسم حدادی فر روی خط محوطه جریمه به حمید بوحمدان رسید و او نیز با شوتی دقیق و زیبا تور دروازه تیم تهرانی را لرزاند.

اتفاق ویژه:

پس از دو سه دیدار ابتدایی ذوبی ها که در آن موفق به کسب نتایج خوبی نشده بودند علیرضا منصوریان و تیمش روند بازی های خود را تغییر دادند و موفقیت خود را برای بازی های لیگ هجدهم کلید زدند. حالا پس از هفته ها، اتفاق مهم برای سبزپوشان افتاد و هفته به هفته نیز محکم تر از قبل می شود تا احتمالا برای این تیم تبدیل به رکورد شود. ذوبی ها در مجموع بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، 10 دیدار است که نباختند و با امتیاز زمین را ترک کردند.

پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

دقایق حساس:

دقیقه 21 – ماریون سیلوا با استپ سینه مجتبی مقتدایی را در موقعیت خوب گلزنی قرار دارد اما مهاجم جوان پیکان این فرصت را از دست داد‌.

دقیقه 23 – ارسال سعید قائدی فر از سمت چپ دروازه پیکان با ضربه سر عیسی آل کثیر در اختیار صادقی قرار گرفت.

دقیقه 33 – شوت سر ضرب مقتدایی با اختلاف کمی از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه پیکان بیرون رفت.

دقیقه 55 – عیسی آل کثیر به شکل مشکوکی درون محوطه جریمه ذوب آهن روی زمین افتاد اما علیرضا فغانی که اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت با گرفتن دست آل کثیر او را از روی زمین بلند کرد.

دقیقه 56 – فراز امامعلی در موقعیتی مناسب از داخل محوطه جریمه ذوب آهن توپ را به بالای دروازه صادقی فرستاد.

دقیقه 61 – ارسال بازیکنان پیکان با ضربه سر حجت حق وردی بیرون رفت.

دقیقه 63 – محمد باقر صادقی با واکنشی تماشایی ضربه فراز امامعلی را راهی کرنر کرد.

دقیقه 68 – مهران درخشان مهر با ارسالی دقیق از سمت راست دروازه پیکان اوساگونا را به توپ رساند اما این مهاجم نیجریه ای به دلیل گیر کردن توپ زیر پایش فرصتی طلایی را از دست داد.

دیدگاه‌ها 0

*
*