زلاتان به دنبال رکورد شکنی در آمریکا

زلاتان به دنبال رکورد شکنی در آمریکا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، زلاتان ابراهیموویچ، ستاره بزرگ سالهای نه چندان دور دنیای فوتبال که یکی از اسطوره‌های فوتبالی به حساب می‌آید از زمان ورود به لیگ فوتبال آمریکا موسوم به MLS طرفداران زیادی برای این لیگ دست و پا کرده و حالا که تعداد بازی‌هایش برای لس‌آنجلس گلکسی به تعداد بازی‌‌های یک فصل نزدیک می‌شود در حال نزدیک شدن به یک رکورد تاریخی در لیگ آمریکا است.

گل دیروز زلاتان 37ساله هفتمین گل او در فصل اخیر MLS بود ولی آنچه گل او را مهمتر می‌کند این است که گل دیروز زلاتان به هیوستون، بیست و نهمین گلی بود که از زمان ورود به آمریکا برای گلکسی به ثمر رسانده. زلاتان این تعداد گل را در 32 بازی برای گلکسی به ثمر رسانده است.

به این ترتیب زلاتان تا رسیدن به رکورد بهترین شروع بازیکنان خارجی در لیگ MLS بسیار نزدیک شده است. رکورد فعلی در اختیار ممدو دیالو قرار دارد که در فصل 2000-2001 در 34 بازی موفق شده 32 گل به ثمر برساند.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

زلاتان حالا تا رسیدن به رکورد دیالو تنها سه گل فاصله دارد و شکی نیست که او به زودی به این رکورد خواهد رسید و از آن عبور خواهد کرد.

زلاتان در این باره به وبسایت لس‌آنجلس گلکسی گفت:” وضع تیم خوب است و من شک ندارم که ما می‌توانیم موفق‌تر از این عمل کنیم. ما سخت در حال تلاش هستیم. من شخصاً کاملا آماده و سرحالم و اینجا احساس راحتی و آرامش دارم. من هنوز تشنه‌ی موفقیت هستم ولی برای رسیدن به هدفهایم با تمام قوا تلاش می‌کنم”.

دیدگاه‌ها 0

*
*