سرمربی جدید تیم ملی کیست ؟

محمد مایلی کهن از منتقدان سرسخت علی دایی و همچنین حامیان محمد علی آبادی در سازمان ورزش است. وی در خصوص شایعه انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی  و اینکه سرمربی جدید تیم ملی کیست ؟ حرفی نزده است.

جانشین کی روش چه کسی است؟ آیامقصد بعدی هروه رنار ایران است !

اما آنچه که بسیار عجیب بوده آنست که فدراسیون فوتبال ایران دستمزد 1.4 میلیون یورویی کارلوس کی روش مربی پرتغالی را بارها با تاخیر پرداخت می کردند اما اکنون از مریبانی نام می برند که دستمزد آنها حداقل 10 برابر  دستمزد کارلوس کی روش است.

سرمربی جدید ایران سوژه ی رسانه های آلمانی شد !

بر خلاف اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال که مبنی بر نامشخص بودن نام سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشور ، یک منبع آگاه از  مذاکره با محمد مایلی کهن ساعاتی پس از دیدار تیم های ایران و عربستان خبر داد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل 120 هزار تماشاگر ایرانی در برابر میهمان خود عربستان نتیجه را واگذار کرد تا سرمربی تیم ملی کشورمان با این نتیجه بدست آمده از کار  کناره گیری کند.

این در حالیست که فدراسیون فوتبال ایران هیچ گونه ذهنیتی برای انتخاب جانشین کی‌روش ندارد و برخلاف ذهنیت برخی افراد،  جانشین کی‌روش را یک مربی متفاوت از کی‌روش در نظر دارند که انتخاب شود تا دیگر دچار دردسرهای مدیریتی کی‌روش نباشند. اما همین موضوع خود به تنهایی جای خطر دارد چرا که بحث اصلی فوتبال ایران در پایان کار ایران در جام ملت‌ها احتمالا فرسایشی و با نتایجی خطرناک در راه یک انتخاب تازه خواهد بود.

تاج گفته است: سرمربی تیم ملی ، ۳ روز دیگر معرفی می شود.

سرمربی جدید تیم ملی کیست ؟

محمد قراگزلو در مورد انتخاب جانشین کارلوس کی روش می گوید: گذشته ها گذشته و اکنون لازم است به دنبال یک سرمربی همه چیز تمام باشیم. سر مربی باید انتخاب گردد که به رسانه‌ها توهین نکند و دنبال تحقیر کسی نباشد.

وی افزود: فردی باید جانشین کی روش شود که به موازات پیشبرد اهداف فنی در تیم ملی، به لحاظ فرهنگی و شخصیتی نیز رشدش دهد و بازیکنان را به آن سطح از بلوغ که در واقع نوعی کار حرفه ای محسوب می شود،  برساند که دیگر کسی دنبال مقایسه فرهنگ ایرانی و ژاپنی و مطرح کردنش به عنوان دلیل اصلی باخت‌مان در زمین فوتبال نباشد.

قراگزلو متذکر شد: بایستی بدون مقایسه کردن دستاوردها و حاشیه‌های کی‌روش  از او بگذریم. نمی‌گویم قدردان نباشیم یا با بدی از او بدرقه کنیم اما دیگر این بحث ها که هیچ فایده ای ندارد را ادامه ندهیم.

همچنین مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش ایران با انتشار پیامی در توئیتر از مربیان بزرگ و مطرحی به عنوان گزینه های جانشینی کارلوس کی روش در تیم ملی ایران نام برد که به مراتب دستمزد بالاتری نسبت به کارلوس کی روش دارند. خبرهایی از انتقام داخلی پس از حذف کی روش نیز وجود دارد.

زیدان، مورینیو و کلیزمن که ساعتی بعد اروه رنارد و روژه بلان هم به آن‌ها اضافه شد، از جمله مریبانی هستند که از آنها برای جانشینی کارلوس کی روش  نام برده می شود. اما به نظر می‌رسد وزارت ورزش با عنوان کردن این نام ها، رسانه‌ها و هواداران فوتبال را برای مدتی سرگرم کرده تا سر موعد بتواند سرمربی مدنظر خودشان را معرفی کنند.

 

خبرهای مهم ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

دیدگاه‌ها 3

*
*

  رضا هلالی دره پاسخ

  اخه خدایی یه سرمربی خوبی بیارید اگه هم عرضه ندارید بهتراز کیروش بیارید مربی های داخلی خیلی بهتراز این مربی بلژیکی هست نزارید مردم بهتون توهین کنن نزارید مردم از تیم ملی حمایت نکنن

   رضا هلالی دره پاسخ

   واقعا که اخه این مربی که واسه ایران آوردید در حد بازیکنای تیم ملی ما هم نیست نزارید مردم به فدراسیون توهین کنن آقای تاج این مربی بلژیکی بدرد تیم ملی ما نمیخوره این مربی مال خودته اگر اومد تیم ملی دیگه کسی از تیم ملی حمایت نمیکنه خداشاهده حتی به کفش کیروش هم نمیرسه آقای تاج خوشحالی مربی آوردی اخه این مربیه واقعا که

   حمید حسن شاهی پاسخ

   سلام
   زمانی که سرمربی کی روش بود با وجود این همه آبروریزی که کی روش در جام جهانی و جام ملتهای آسیا به راه انداخت مردم توهین نکردن و از تیم ملی هم حمایت کردن حالا که دیگه این مربی جای خود داره به هر حال ایرانی ها می توانند به خود ببینند که این مربی تیم ایران است اما زمان کی روش همه خجالت می کشیدند که بگویند سرمربی کی روش است. بر همگان ثابت شده که مربی داخلی به درد تیم ملی نمی خوره نمونه آن دایی و قلعه نویی بود شما دیگه چرا این حرفا رو می زنید فکر کنم تازه ایرانی شدید!!!