وریا غفوری از سیلی خوردن مسعود شجاعی انتقاد کرد

وریا غفوری از سیلی خوردن مسعود شجاعی انتقاد کرد : به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، وریا غفوری در حاشیه آخرین جلسه تمرینی بازیکنان استقلال تهران پیش از سفر به دوبی برای رویاروی با الهلال عربستان گفت:‌ وضعیتم بهتر شده و مصدومیتم به طور کامل برطرف شده است. توانستم در تمرینات هم شرکت کنم و دو سه روز هم باقی مانده تا بازی و انشاالله که بیشتر آماده بشوم. از لحاظ بدنی یک مقدار شرایطم 100درصد نیست اما سعی می‌کنم تا روز بازی بهتر شوم.

آماده 90 دقیقه نیستم ولی سعی می‌کنم تا روز بازی به لول خوبی برسم. بالاخره 20 روزی درگیر کارهای درمانی و فیزیوتراپی بودم و برای بازی با فوتبال یک مقدار بدنم عقب است.

مصدومیت همسترینگ میزان زمان بهبودش مشخص است و از دو هفته تا پنج هفته دارد. برای من سه هفته طول کشید که به نظرم نرمال بود؛ خیلی هم تلاش کردیم که زودتر برسیم اما نشد. انشالله که خوب شده باشیم و در ادامه فصل به تیمم کمک کنم.

غفوری درباره پیش بینی جایگاه استقلال در پایان مسابقات لیگ برتر با توجه به 5 امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس گفت: ما کار خودمان را می‌کنیم و چهار بازی پیش رو داریم که دوست داریم امتیاز کامل بگیریم. چون دیگر دست ما نیست و باید ببینیم که رقیب مان امتیاز از دست بدهد و ما هم برنده شویم تا لیگ به بهترین شکل ممکن برای ما تمام شود.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

نظر غفوری درباره ی اتفاق بازی تراکتور سازی

مدافع ملی پوش استقلال درباره سیلی خوردن مسعود شجاعلی در بازی روز گذشته مقابل پیکان از سوی طرفداران تراکتورسازی گفت: واقعا زمانی که این را دیدم شوکه شدم، بک آدم با شخصیتی مثل مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی و کاپیتان تراکتورسازی بخواهد چنین حمله‌ای به او بشود و یک هوادار بخواهد خیلی راحت به زمین مسابقه بیاید.

ببخشید خب اگر این هوادار اینقدر عصبی بود که با یک وسیله به این بازیکن می‌زد چه می‌شد و چه اتفاقی می‌افتاد؟ واقعا جای تاسف دارد؛ آن هواداران باید بدانند که با این کارها وجهه تیمشان را خراب کردند. معلوم است که اشکان دژاگه باید به سمت مسعود می‌رفت؛ تمام بازیکنان باید از او دفاع می‌کردند.

دیدگاه‌ها 0

*
*