شانس دوباره ی والورده برای ماندن در بارسلونا

شانس دوباره ی والورده برای ماندن در بارسلونا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، شکست سنگین برابر لیورپول در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و ناکامی در کسب موفقیت در این رقابت ها در دومین سال متوالی با سناریویی مشابه، باعث شد اخبار در خصوص پایان همکاری والورده و بارسلونا افزایش یابد، اما به نظر می رسد با گذشت چند روز و فروکش کردن حواشی، شانس ماندن ارنستو در رختکن بارسا کم نیست.

مارکا در گزارشی مدعی شد بارسلونا قصد دارد یک بار دیگر به والورده اعتماد کند و شانس اصلاح اشتباهات در فصل آینده را به وی بدهد.

البته در صورت شکست در فینال کوپا دل ری، این احتمال کاهش خواهد یافت اما در حال حاضر باشگاه مشکلی با حفظ والورده ندارد. این سرمربی اسپانیایی همچنان مورد اعتماد ستاره های رختکن است و موفقیت های پی در پی در جام های داخلی اسپانیا، ممکن است ضامن ماندن او در نوکمپ شود.

خبر ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید.

در صورت جدایی والورده، ماکسی آلگری که احتمالا از یوونتوس جدا خواهد شد از موقعیت مناسبی برای در دست گرفتن هدایت آبی اناری ها برخوردار است. البته هنوز هیات مدیره بارسا در مورد آینده والورده به جمع بندی نهایی نرسیده و بر خلاف تصورات ممکن است او سال بعد هم سرمربی بارسلونا باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*