آبی ها مسرور از باخت ناباورانه ی تراکتور در تبریز

آبی ها مسرور از باخت ناباورانه ی تراکتور در تبریز : به گزارش “اسپرت اسکولار”، ورزشگاه یادگار امام امروز میزبان دو تیم تراکتورسازی تبریز و پیکان بود . دیداری که از هفته بیست و ششم بین یک تیم مدعی قهرمانی و پیکانی که به آن صورت امتیاز این بازی تاثیری در سرنوشتش نداشت. در عین ناباوری و در حالی که جریان بازی دراختیار تراکتورسازی بود این شاگردان حسین فرکی بودند که با یک شوت از راه دور اخباری را غافلگیر کردند تا عیسی آل کثیر در برگشت موفق شود دروازه تی تی ها را باز کند و سه امتیاز شیرین را مقابل این همه طرفدار مشتاق تبریزی نصیب پیکانی ها کند .

تراکتور که تا به حال در زمین خود تنها به فولاد باخته بود حالا با این شکست با 49 امتیازی که از بیست و شش بازی کسب کرده است در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار گرفت تا بهترین و ساده ترین شانس را برای قرار گفتن در رده دوم را از دست بدهد . از طرفی پیکان هم با 28 امتیاز از همین تعداد بازی در مکان یازدهم جدول قرار گرفته است .

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

ژرژ لینکز احتمال بسیار زیاد روی سه امتیاز این بازی حساب کرده بود و حالا معادلاتش کاملا بر هم خورده است و مطمئنا تیم های سپاهان، استقلال و پرسپولیس در حال حاضر از شکست این تیم خوشحال هستند، خصوصا آبی ها که با این نتیجه همچنان در جایگاه دوم باقی ماندند .

دیدگاه‌ها 0

*
*