شب تغییر سرنوشت رویای گواردیولا با VAR

شب تغییر سرنوشت رویای گواردیولا با VAR : به گزارش “اسپرت اسکولار “، در این دیدار جذاب و تماشایی، بلیت صعود بین دو تیم چند بار دست به دست شد و در نهایت این تاتنهام بود که توانست به مرحله بعد صعود کند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود اما این سیتی بود که در دقیقه 4، روی یک غافلگیری به گل رسید.

اما این برتری تنها 3 دقیقه پایدار بود و روی اشتباه خط دفاعی سیتی، تاتنهام به گل تساوی رسید.

سیتی هنوز از شوک گل اول خارج نشده بود که یک اشتباه دیگر از لاپورته، تاتنهام را به گل دوم رساند. توپ ربایی لوکاس مورا از لاپورته، یک حمله سریع را برای تاتنهام رقم زد و در نهایت روی پاس اریکسن، باز هم سون بود که با یک شوت دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از آن برناردو سیلوا بود که  روی پاس آگوئرو در سمت چپ محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به دنی رز، وارد دروازه حریف شد.

بعد از این گل در دقیقه 18 سیتی صاحب یک ضربه آزاد شد اما ضربه داوید سیلوا از بالای دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

اما تلاش سیتی سرانجام در دقیقه 21 نتیجه داد و این تیم به گل سوم رسید. روی یک ضربه آزاد که به شکل کوتاه کار شد، دی بروین در سمت چپ محوطه تاتنهام صاحب موقعیت شد و با پاس در عرض سرعتی خود،استرلینگ را زننده ی گل سوم سیتی ساخت.

بازی با همین روند ادامه داشت و در دقیقه 43، چیزی نمانده بود که سون گل سوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما ضربه خطرناک او از کنار دروازه سیتی به بیرون رفت و نیمه اول با برتری 3-2 سیتی به پایان رسید.

 

نیمه دوم منچستر سیتی – تاتنهام

نیمه دوم را سیتی بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی در موقعیتی عالی صاحب یک ضربه آزاد شدند اما شوت دی بروین از بالای دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

در دقیقه 50، استرلینگ می توانست گل چهارم سیتی را به ثمر برساند اما ضربه خطرناک او از داخل محوطه جریمه را لوریس برگشت و در نهایت توپ توسط دنی رز دفع شد.

در دقیقه 59 بود که سیتی به گل چهارم رسید. روی حرکت عالی دی بروین و پاس در عمق او بود که آگوئرو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه غیرقابل مهار دروازه تاتنهام را باز کرد.

پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

در دقیقه 73 بود که روی ضربه کرنر کوین تریپیه، توپ با بدن یورنته برخورد کرد و وارد دروازه شد. بازیکنان سیتی اعتقاد داشتند که توپ به دست یورنته برخورد کرده اما داور بعد از استفاده از VAR، گل را پذیرفت.

منچستر سیتی که با این گل بار دیگر تیم حذف شده بود، پیش کشید و در دقیقه 80، چیزی نمانده بود که بار دیگر آگوئرو اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه سر او را لوریس به خوبی مهار کرد. فشار سیتی روی دروازه تاتنهام لحظه به لحظه بیشتر می شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 86، روی پاس سانه، گوندوگان دروازه تاتنهام را باز کند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

فشار سیتی ادامه داشت و در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، این تیم به گل رسید اما VAR نشان داد که آگوئرو در آفساید بود و این گل پذیرفته نشد.

در نهایت تلاش بازیکنان سیتی ثمری نداشت و بازی با نتیجه 4-3 به پایان رسید تا تاتنهام به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف، راهی نیمه نهایی شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*