مشورت شفر با منتظری و غیبت مجیدی در تمرین استقلال

مشورت شفر با منتظری و غیبت مجیدی در تمرین استقلال : به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار و به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال ایران امروز (شنبه) آخرین جلسه تمرینی‌اش را پیش از سفر به امارات و دیدار با الهلال عربستان برگزار کرد.

در ابتدای این جلسه تمرینی که در زمین چمن تهرانسر برگزار شد، شفر دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و پس از آن تمرین بازیکنان به صورت رسمی آغاز شد.

بازیکنان ابتدا در سه گروه تمرین آقا وسط و پاسکاری در فضای تنگ را در دستور کار خود قرار دادند. همچنین دروازه‌بانان استقلال به صورت جداگانه با اشکان نامداری تمرین کردند که تمرین سه دروازه‌بان استقلال پرفشار بود.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

پس از اینکه بخش نخست تمرین به اتمام رسید، وینفرد شفر و پژمان منتظری جلسه کوتاه سرپایی با هم داشتند و شفر با نشان دادن کاغذی به منتظری که نقشه زمین بازی و جایگیری نفرات روی آن حک شده بود، با او مشورت کرد.

در بخش دوم تمرین، کارهای ترکیبی و تاکتیکی توسط بازیکنان انجام شد.

در این جلسه تمرینی که به طور کامل زیر نظر وینفرد شفر و دستیارانش برگزار شد، علی کریمی و فرهاد مجیدی حضور نداشتند. همچنین فرشید اسماعیلی‌که امروز صبح جراحی داشت و فرشید باقری که از حضور در تمرینات محروم است هم در تمرین امروز استقلال غایب بودند.

دیدگاه‌ها 0

*
*