مهم ترین خرید رئال مادرید نا امید کننده تر از همیشه

مهم ترین خرید رئال مادرید نا امید کننده تر از همیشه : به گزارش “اسپرت اسکولار”، درخشش تیبو کورتوا در جام جهانی 2018 و کسب عنوان بهترین دروازه بان این مسابقات باعث شده بود هواداران رئال مادرید به جذب یک دروازه بان آماده به عنوان تنها خرید مهم تابستانی امدوار باشند، اما همانند دیگر ستاره های رئال مادرید، فصل برای کورتوا نیز کابوس وار پیش رفت.

دیشب دروازه کوتوا 3 بار در مقابل سوسیداد باز شد که وی روی گل دوم مقصر اصلی بود. با دریافت این 3 گل، کورتوا در اولین فصل حضور در رئال مادرید 48 گل دریافت کرده که آمار بسیار ضعیفی محسوب می شود.

به روز تریناخبار مهم ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

آخرین کلین شیت کورتوا به تاریخ 3 فوریه و دیدار مقابل آلاوس باز می گردد و در مجموع او تنها در 30 درصد مسابقات و 8 بازی از 27 دیدار رئال مادرید در لالیگا موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

شب های کابوس وار رئال مادرید همانند دریافت 5 گل از بارسلونا در ال کلاسیکوی رفت یا 4 گل از آژاکس در دیدار برگشت لیگ قهرمانان که منجر به حذف کهکشانی ها شد، همگی در حضور کورتوا رقم خورد و با توجه به قطعی شدن جدایی کیلور ناواس در پایان فصل، هواداران رئال مادرید امیدوارند فصل بعد تیبو کورتوایی متفاوت را در ترکیب ببینند.

مهم ترین خرید رئال مادرید نا امید کننده تر از همیشه (2)

دیدگاه‌ها 0

*
*