FIVB حضور بانوان را در سالن  الزامی کرده است

FIVB حضور بانوان را در سالن  الزامی کرده است : به گزارش “اسپرت اسکولار”، افشین داوری سرپرست فدارسیون والیبال از روز گذشته به شهرهای ارومیه و اردبیل سفر کرده تا آخرین وضعیت امکانات این ۲ شهر را در فاصله کمتر از ۲ ماه تا میزبانی لیگ ملت های ۲۰۱۹ بررسی کند.

داوری در جلسه هماهنگی لیگ ملت‌ها در اردبیل گفت: پس از بازدید از ارومیه، به صورت زمینی به اردبیل آمدیم تا از نزدیک اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری موفق لیگ ملت‌های والیبال را رویت کنیم.

داغ ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

وی افزود: از استاندار محترم، مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیات والیبال استان اردبیل که در تمامی مراحل کسب این میزبانی و تامین زیرساخت‌های آن با جدیت پیگیری و حمایت نمودند، تقدیر و تشکر می‌کنم. ما در برگزاری این مسابقات به بهترین شکل فرهنگ میهمان‌نوازی و امکانات فنی کشورمان را به کلیه تیم‌ها و مسئولین حاضر در مسابقات معرفی خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: در اجلاس لوزان سوییس، حدود 45 دقیقه در خصوص میزبانی استان اردبیل از این مسابقات بحث و بررسی شد و برخی از نگرانی‌ها در این مورد، رفع شد. تمامی مستندات تعمیرات و تجهیزات را به طور مداوم به فدراسیون جهانی ارسال می‌کنیم.

داوری در پایان افزود: تامین شرایط حضور بانوان در ورزشگاه، از الزامات فدراسیون جهانی والیبال است و امیدواریم با توجه به سابقه بسیار خوب استان اردبیل در این زمینه و پیگیری‌های استاندار محترم، این مهم صورت پذیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*