هفته خیره کننده در آسیا

هفته خیره کننده در آسیا : سه نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب 9 امتیاز از سه دیدار حساس و سرنوشت ساز خود شدند.

به گزارش (اسپرت اسکولار )هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی پس از چند هفته وقفه از سر گرفته شد که دو تیم استقلال و پرسپولیس ایران برخلاف شاگردان منصوریان که از دو بازی قبلی 4 امتیاز کسب کرده بودند، اوضاع مناسبی در گروه های خود نداشتند و هر دو با تک امتیازی که کسب کرده بودند، قعر نشین بودند؛ حالا اما شرایط پس از برگزاری بازی های هفته سوم به کلی متفاوت است.

جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان در  وب سایت اسپرت اسکولار

استقلال و ذوب آهن در شب های  گذشته به مصاف الوصل امارات و الهلال عربستان رفتند و هر دو موفق شدند با پیروزی از زمین مسابقه خارج شوند.

در گروه سوم که شاگردان شفر در آن حضور دارند هم با پیروزی استقلال ایران ورق برگشته و با توجه به تساوی العین و الدحیل، حالا همه چیز به بازی های باقی مانده بستگی دارد.

در نهایت امروز گروه چهارم رقابت ها دو مسابقه خود را برگزار کردند؛ در ازبکستان شاگردان فریرا موفق به پیروزی برابر پاختاکور نشدند و با تساوی 2 بر 2 زمین مسابقه را ترک کردند تا پرسپولیس با کسب پیروزی ارزشمند در دیدار رفت برابر الاهلی بتواند شکست تلخ برابر  السد را که در روزهای پایانی سال 97 رقم خورد، جبران کند .

در پایان هفته دوم نمایش ایرانی ها جالب نبود و سهم آنها فقط یک پیروزی بود که آن هم به شاگردان منصوریان تعلق داشت، اما حالا در پایان هفته سوم، پیروزی های نمایندگان ایران به عدد 4 رسیده است و کسب این 9 امتیاز در دیدارهای خارج از خانه ارزش آنها را بیشتر هم می کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*