آلمانی ها هم به دنبال گریزمان

آلمانی ها هم به دنبال گریزمان: تیم های بزرگ اروپا به دنبال جذب آنتوان گریزمان، ستاره حال حاضر فرانسوی اتلتیکومادرید هستند.
به گزارش (اسپرت اسکولار ) در روزهای اخیر اخباری در مورد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به جدایی از این تیم بعد از نتایج ضعیف روخی بلانکوس در لیگ قهرمانان و لالیگا منتشر شده و به همین دلیل، تیم های بزرگ برای خرید وی دست به کار شده اند.
اگرچه در ابتدا از تیم بارسلونا به عنوان مقصدی احتمالی گریزمان یاد می شد، اما به نظر می رسد این تیم تمایل چندانی به خرید گریزمان ندارد و این دلیل مدعی شدن بایرن مونیخ به صف تیم های خواهان او پیوسته است و شاید مونیخ مقصد بعدی ستاره ناراضی فرانسوی باشد.
به نظر می رسد باواریایی ها قصد دارند در تابستان امسال بازیکنان بزرگی را در خط حمله جذب کنند و بعد از انتشار اخباری در مورد احتمال خرید گرت بیل و نیکولاس په په از لیل، حالا آنتوان گریزمان نیز به گزینه های آنها اضافه شده است.
با پرداخت رقمی در حدود 120 میلیون یورو، احتمال خرید ستاره ارزشمند و 28 ساله اتلتیکومادرید وجود دارند و به نظر می رسد بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن از شانس بیشتری برای خرید گریزمن نسبت به دیگر رقبا برخوردارند هستند .
مقصد نهایی گریزمان ستاره حال حاضر فرانسوی در نهایت کجاست ؟

اخبار جدید ورزشی را در سایت اسپرت اسکولار بخوانید و از نتایج مسابقات و زمان پخش مسابقات مطلع شوید

آلمانی ها هم به دنبال گریزمان (1)

دیدگاه‌ها 0

*
*