مرگ یک هوادار در روز خونین آزادی

مرگ یک هوادار در روز خونین آزادی ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، شاید تنها در ایران باشد که برگزاری رقابت های باشگاهی با چنین اتفاقات دردناک و تاسف آوری مواجه باشد! اتفاقاتی که ساعاتی پس از پایان بازی رئیس اورژانس پایتخت آماری تاسفبار در خصوص تعداد مصدومان و در عین حال مرگ یک جوان 30 ساله را در اختیار رسانه ها قرار داد تا این واقعیت عیان شود که این فوتبال نیست، بلکه یک جنگ مرگبار است!

در شرایطی که تصاویر  نشان می داد عوامل اورژانس دقایقی بعد از تخلیه سکوهای ورزشگاه در طبقه دوم در حال ریکاوری یکی از تماشاگران بدحال هستند، رئیس اورژانس تهران در مصاحبه ای به صورت رسمی از تعداد پرشمار آسیب دیدگان و مصدومان این بازی پرده برداشت و گفت:« بازی سپاهان و پرسپولیس ۲۴۵ مصدوم داشت که ۴۴ نفر از آنها به مراکز درمانی انتقال یافته و بقیه به صورت سرپایی درمان شدند. متاسفانه یک نفر نیز جان خود را از دست داد که جنازه این فرد 30 ساله تحویل پزشکی قانونی و مراجع قضایی شد».

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

خبری تاسف آور که نشان داد در فوتبال باشگاهی ایران نه تنها هیچ کس از زیبایی های فوتبال لذتی نمی برد بلکه اسیر حساسیت های کاذب و دردآوری است که پایانی جز افسوس و ناراحتی برای خانواده ها ندارد. مسلما در این راه مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همین طور سران باشگاه های به اصطلاح حرفه ای فوتبال ایران بیشتر از همه در این مورد مقصر هستند، کسانی که می توانند به راحتی با نظم و ترتیب بیشتر از وقوع اتفاقاتی درست مثل آن چه در دقایق ابتدایی بازی امروز رخ داد، ممانعت به عمل بیاورند تا دیگر این گونه آمارهای عجیب در راه مصدومان و درگذشت یک طرفدار به گوش نرسد.

مرگ یک هوادار در روز خونین آزادی

مرگ یک هوادار در روز خونین آزادی 2

دیدگاه‌ها 0

*
*