نبرد استقلال ایران در آزادی

 

نبرد استقلال ایران در آزادی:شاگردان وینفرد شفر در دومین دیدار مرحله گروهی خود امشب در آزادی میزبان العین خواهند بود.
استقلال اگر می خواهد همچنان برای صعود امیدوار باشد .
با توجه به شکست سنگین در اولین دیدار محکوم به برد خانگی برابر العین می باشد .
آبی پوشان محکوم به گل های زده زیاد می باشند و آبی ها می دانند که دیدار خانگی با العین، آسان ترین نبرد این تیم در مرحله گروهی است.

استقلال نیز البته در لیگ برتر در هفته های اخیر نشان داده تیم تقریبا بی رحمی است و توانایی کسب پیروزی و با گل های زده بالا را دارد و حالا برابر العین هواداران امیدوارند تیم وینفرد شفر باز هم بی رحم و قدرتمند در زمین ظاهر شود.

مهدی رحمتی بعد از یک دیدار غیبت دوباره به دروازه استقلال بازگشته و با توجه به حضور در نشست خبری، حضور او در ترکیب قطعی است تا حسینی دوباره نیمکت نشین شود.

به نصمبم وشفر در خط دفاعی محمد دانشگر و پژمان منتظری کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت .
شنیده ها از رختکن استقلال حاکی از این است که امروز میلاد زکی پور در بال چپ دفاع استقلال خواهد بود و از سوی دیگر وریا غفوری نیز می تواند از ابتدا برای استقلال به میدان برود.

در خط میانی علی کریمی تنها هافبک دفاعی استقلال است و پاتوسی و باقری جلوتر از او بازی خواهند کرد تا استقلال مانند دیدارهای قبلی آرایش 4-3-3 داشته باشد.

بازگشت اسماعیلی به خط حمله، او را تبدیل به وینگر راست استقلال می کند و ایسما نیز بعد از یک نمایش درخشان در لیگ، در آسیا نیز سمت چپ استقلال خواهد بود تا منشا در این دیدار مهاجم هدف تیم شفر شود.

لیست نیمکت نشین های استقلالی ها به این ترتیب می باشد امید نورافکن،داریوش شجاعیان، محسن کریمی، طارق همام ومرتضی تبریزی را برای نیمه دوم روی نیمکت خواهند داشت که می تواند شفر برای تغییر روند مسابقه و بهبود بهتر بازی از این بازیکنان کمک بگیرد.
بازی در تاریخ 20/12/97 در ساعت 19:00 در ورزشگاه آزادی می باشد.

اخبار داغ ورزشی را در سایت اسپرت اسکولار بخوانید و از نتایج مسابقات و زمان پخش مسابقات مطلع شوید.

نبرد استقلال ایران در آزادی3 (1)

دیدگاه‌ها 0

*
*