افتخار آفرینی تیم ملی تنیس روی میز معلولان

افتخار آفرینی تیم ملی تنیس روی میز معلولان : به گزارش ” اسپرت اسکولار ” ، تیم ملی تنیس روی میز مردان در رقابت‌های آزاد قهرمانی که در اردن برگزار شد، توانست به ۷ مدال طلا، نقره و برنز دست پیدا کند.

پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

در بخش رقابت‌های انفرادی، حسن جان فشان در کلاس ۲ موفق به کسب مدال طلا شد. مهدی معصومی در کلاس ۴ و سیدامیرحسین حسینی‌پور در کلاس ۸ توانستند با قرار گرفتن روی سکو قهرمانی مدال طلا را از آن خود کنند.

در بخش تیمی، حسن جان فشان و مجید عربی با ادغام کلاس‌های ۲ و ۳ و با پیروزی برابر تیم‌های اردن و تایلند موفق به کسب مدال طلا شدند. مهدی معصومی و ورزشکاری از اندونزی با ادغام کلاس ۴ و ۵ توانستند مدال طلا مسابقات را به دست آورند.

هم‌چنین محمد قنبری، سعید صفدریان و سید امیرحسین حسینی‌پور با ادغام کلاس‌های ۶، ۷ و ۸ با شکست برابر تیم‌های هند، الجزایر و تایلند موفق به کسب مدال برنز شدند. ناصر دهقانپور، یوسف بچاری و سجاد مایلی در کلاس ۹ با شکست تیم‌های هند، مجارستان و هلند به مدال برنز مسابقات دست یافتند.

مسابقات تنیس روی میز آزاد قهرمانی که با حضور ۱۶ تیم در دو بخش انفرادی و تیمی در اردن برگزار شد، امروز به کار خود پایان داد.

دیدگاه‌ها 0

*
*