حمایت از کالای ایرانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1397 را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند.
همه شما این شعار را شنیده اید و شاید در روزهای اول دلیل این انتخاب را کاملا درک نمی کردید ولی امروز متوجه شدید که این انتخاب راه نجات جوانان و تولیدکنندگان کشور است.
اما تا چه حد به این شعار عمل کرده اید ؟ آیا این شعار ، تنها یک «شعار» است ؟ سال 1397 کم کم رو به پایان بود و شاید خیلی از ما ، بعد از گذشت یکسال هنوز نتوانسته ایم آنطور که شایسته است ، تولیدکنندگان میهنمان را حمایت کنیم . سوالاتی که پیش میاید اینهاست:
تولید داخلی یعنی چه ؟
چرا باید از تولیدات داخلی حمایت کرد ؟
کیفیت تولیدات داخلی چگونه است ؟
حمایت از محصولات ساخت ایران ، برای ما چه سودی خواهد داشت ؟
چگونه از تولیدکنندگان ایرانی حمایت کنیم ؟
حمایت از کالا چگونه انجام میشود ؟
با تهیه و خرید هر کالا نقاط قوت و ضعف یک کالا مشخص شده و تلاش برای رفع نقص های آن انجام میشود. لازم به ذکر است که این عمل مساوی است با ایجاد رونق که مانند جاده ای بین تولید کننده و مصرف کنند است . هرچه این جاده هموارتر ، مصرف بالاتر. خرید یک کالا وقتی صورت میگیرد که نیاز به آن وجود داشته باشد. نیاز وجود دارد ! در همه جا ، نه تنها ایران نیاز به انواع کالا وجود دارد. اما چه وقت یک کشور نیازمند میشود که به مردمش یادآور شود که از تولیدش حمایت کنند ؟ وقتی نیاز مصرف کننده ، توسط تولیدکننده ای غیر ملی برآورده شود.
پس با اتحاد با یکدیگر و اطاعت از شعار رهبری به تولیدکنندگان داخلی کمک کنیم تا کشورمان و جوانانش را به سوی پیشرفت سوق دهیم.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][irk_vc_products_slider title=”آخرین محصولات” carousel_actions=”true” product_cat=”43″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”اخبار ورزشی” category=”23″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”مقالات ورزشی” category=”25″ posts_per_page=”10″][irk_vc_posts_slider title=”سالم بمانیم” category=”22″ posts_per_page=”10″][/vc_column][/vc_row]