پیشنهاد های جذاب برای ستاره ی برزیلی بارسلونا

پیشنهاد های جذاب برای ستاره ی برزیلی بارسلونا : به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار ، فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی سابق لیورپول در ژانویه 2017 به بارسلونا پیوست اما در 16 ماه گذشته نتوانسته آن طور که باید خود را با نیوکمپ وفق دهد.

بنابه گزارش کاتالانی اسپورت، منچستریونایتد، پاریسن‌ژرمن و چلسی 3 باشگاهی هستند که در این زمینه با بارسلونا ارتباط برقرار کرده اند. باشگاه های خواهان کوتینیو باید به او تضمین دقایق فراوان حضور در بازی ها به همراه آزادی عمل را بدهند و البته توانایی پرداخت مبلغ تعیین شده توسط بارسلونا را نیز داشته باشند؛ مبلغی که احتمالا 130 میلیون یورو خواهد بود تا بارسلونا نیز از این انتقال متحمل ضرر چندانی نشده باشد. (بارسا برای خرید کوتینیو در حدود 160 میلیون یورو هزینه کرد)

چلسی قصد دارد با خرید کوتینیو او را در کنار ادن هازارد قرار دهد؛ بازیکنی که خود بارها به رئال مادرید لینک شده است. البته پیش از هرچیزی چلسی امیدوار است که محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه از سوی یوفا برداشته شود.

با جدیدترین خبر های ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار به روز باشید.

نیمار نیز به  پاریسن‌ ژرمن توصیه کرده برای تبدیل شدن به یک تیم مدعی در لیگ قهرمانان به بازیکنی مثل کوتینیو نیاز دارد. منچستریونایتد هم به کوتینیو ابراز علاقه کرده اما به گزارش اسپورت، این تیم گزینئه های دیگری را هم در این پست تحت نظر دارد.

کوتینیو در این فصل روزهای پرنوسانی را در بارسلونا تجربه کرده و معمولا عثمان دمبله به او ترجیح داده شده است. هفته گذشته گزارش شد که او در تعطیلات بازی های ملی به هم تیمی های خود در برزیل از تصمیم خود برای ترک بارسلونا در پایان فصل گفته و اعلام کرده در ماه آتی این تصمیم را به اطلاع مسئولان باشگاه هم خواهد رساند.

دیدگاه‌ها 0

*
*