تصمیم کمیته ی انضباطی : محرومیت سیاوش یزدانی تا اطلاع ثانوی

تصمیم کمیته ی انضباطی : محرومیت سیاوش یزدانی تا اطلاع ثانوی ! به گزارش اسپرت اسکولار به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حسب گزارش های رسیده از مقامات رسمی مسابقات و ناظران انضباطی درباره دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان، تصمیمات ذیل را صادر کرد؛

*با اعلام کمیته انضباطی سیاوش یزدانی به دلیل تخلفات حادث شده(تحریک به خشونت)، به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای نهایی ، وی با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوی از تمامی مسابقات معلق و محروم است. وی جهت ادای پاره ای از توضیحات روز شنبه مورخ 14 اردیبهشت 98 می بایست در کمیته انضباطی حاضر شود.

داغ ترین خبر های آنلاین ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

*باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم رعایت شرایط میزبانی و فروش بیش از حد ظرفیت بلیط مسابقه، می بایست ظرف 48 ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را به کمیته انضباطی ارائه کند.

*قلعه نوعی، سرمربی تیم سپاهان به دلیل عدم حضور در نشست های متعدد خبری و تکسیرا – مربی تیم سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی، چنانچه دفاعیاتی در این باره دارند می توانند حداکثر ظرف 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی اعلام کنند.

*همچنین به مهدی کیانی، بازیکن تیم سپاهان درباره تخلف و نشر اکاذیب از طریق انجام مصاحبه، ابلاغ می شود چنانچه دفاعیاتی دارد تا 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی ارسال کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*