درگیری شوکه‌کننده در لیگ هندبال

درگیری شوکه‌کننده در لیگ هندبال : پنجشنبه هفته گذشته در یکی از بازی‌های لیگ برتر هندبال در دهدشت درگیری عجیبی میان هواداران لیگ هندبال میزبان و بازیکنان میهمان رخ داد.

در یکی از بازی های هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه، دو تیم فرازبام دهدشت و زاگرس اسلام آباد غرب در دهدشت به بازی با هم رفتند که نتیجه آن پیروزی تیم میزبان بود.

اما در شرایطی که در طول مسابقه هم برخی از حاشیه‌ها سبب توقف بازی گشته بود، آخرمسابقه با یک جنجال بزرگ و عجیب  در کمال ناباوری همراه شد. تعداد زیادی از هواداران تیم فرازبام دهدشت در وسط زمین آمدند و به بازیکنان تیم میهمان حمله ور شدند.

 

حمله هواردان هندبال

هوشنگ کاکلوند، مربی تیم هندبال زاگرس اسلام آباد این ماجرا را تشریح کرده و گفته است: «از همان ابتدای بازی تماشاچیان فحش  و ناسزا می دادند. حتی به برادر مدیرعامل باشگاه لیدر که در میان تماشاچیان بود توهین می کردند. طی بازی چندین بار سنگ و چوب به وسط زمین پرتاب شد که ناظر بازی پنج شش باری بازی را قطع کرد.پایان بازی هم خودشان سبب شدند که تماشاچیان به وسط زمین بریزند. نزدیک به ۲۰۰ نفر آمدند پایین و دعوای خیلی بزرگ و فاجعه آمیزی شد و بچه‌های تیم ما در آن میان بسیارکتک خوردند! در این دیدار انگشت خودم نیز شکست. صندلی به سر مهدی طالبی بازیکن تیم زاگرس پرتاب کردند و بیهوش شد و وی چهار پنج ساعتی در بیمارستان بود. به دست و پشت محمد شیربندی (بازیکن تیم زاگرس) نیز چاقو زدند که به بیمارستان رفت و دست وی بخیه خورد. ما از خودمان دفاع کردیم، اما ۲۰۰ نفر به زمین آمدند و با چاقو و زنجیر به ما هجوم آوردند.در این میان پلیس سه تیر مشقی هوایی زد و گاز اشک آور زدند و گوشی را که با آن فیلم می گرفتیم را شکستند.»

علاوه بر روایتی که از سوی مربی تیم میهمان انجام شد، فیلمی هم از این درگیری های عجیب انتشارداده شد.

محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال هم به این ماجرا واکنش عجیبی داشت: برخی از هواداران تیم میهمان هم در سالن بودند که این خودش سبب درگیری شده بود. البته همه چیز خوب بوده و بازی نیز اتفاق دیدار جذابی بوده است. در پایان مسابقه تعدادی از تماشاگران میزبان به زمین آمدند و با بازیکنان حریف درگیر شدند. با دخالت نیروی انتظامی این ماجرا به خیر گذشت.

وی همچنین می افزاید: ما منتظر گزارش رسمی ناظر و داور مسابقه هستیم. قطعا پرونده این بازی به کمیته انضباطی می رود و در آنجا با خطاکاران برخورد می شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*