ورود ماجدی و وحید شمسایی در فدراسیون

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال و ستاره سابق تیم ملی فوتسال ایران با حکمی از سوی تاج عضو کمیته فوتسال شدند.
طبق گزارشات اعلام شده میرشاد ماجدی، بهرام رضاییان ، دکتر محمد حسین علیزاده، غلامعلی هنرپیشه ، شهاب الدین سفال منش، وحید شمسایى و پریا شهریاری به عنوان اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی معرفی شدند.مهدی تاج در این باره بیان کرد:در ابتدا لازم است از همراهی دوستان و اعضا سابق کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی قدردانی کرده که ما توانستیم به کمک این دوستان در رشته های فوتسال و فوتبال ساحلی سرآمد جهان و جزو کشورهای برتر باشیم.

ورود ماجدی به فدراسیون

ورود ماجدی به فدراسیون فوتبال ایران

وی ادامه داد: فوتسال ما در جهان جایگاهی والا و اعتباری قابل توجه دارد همانطور که فوتبال ساحلی ما خودش را با قدرتی عظیم نشان داده و افتخارات و عناوین قابل توجهی کسب کرده است، من معتقدم که باید قدر این دو رشته ورزشی را در کشور بدانیم.

تاج اضافه کرد:هدف و رویکرد فدراسیون فوتبال حمایت از این دو رشته مهم و افتخار آفرین است که پرچم جمهوری اسلامی ایران را بارها بالا برده است.

وی متذکر شد: بر همین اساس سرمایه گذاری در این رشته ها در کشور کاملا ضرورت داشته و لازم بوده در هر دو رشته بتوانیم جایگاه اول جهان را با حمایتی بیشتر در اختیار داشته باشیم.

تاجر افزود: فراموش نکنیم که در کشور ما بعد از فوتبال ، فوتسال دومین رشته پربیننده بر اساس آمارها محسوب شده و فوتبال ساحلی نیز همواره موفق و افتخار آفرین خود را در صحنه ها نشان داده است.

ورود وحید شمسایی به فدراسیون

ورود وحید شمسایی به فدراسیون فوتبال ایران

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به ماموریت اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: افتخار می کنم که در اولین نشست این کمیته حضور یافتم. یکی از ماموریت های این کمیته پیشرفت هرچه بیشتر فوتسال و فوتبال ساحلی و نیز توسعه این رشته هاست که موضوعات در این کمیته به صورت تخصصی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی گفت: شک ندارم که با حضور محمد حسن انصاری فرد و سایر اعضا شاهد پیشرفت این دو رشته خواهیم بود . فوتسال و نیز فوتبال ساحلی ما با این پیشرفت ها آینده درخشانی در پیش خواهند داشت.

تاج در پایان خاطرنشان کرد:بنا بر پیش بینی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته بخش های ویژه ای برای این دو رشته در ساختمان جدید فدراسیون در نظر گرفته ایم همچنین در تلاشیم تا مجموعه ای مشابه با پک در این رشته ها هم برای ورزشکاران ایجاد گردد که با تکمیل زیرساخت ها و ارتقای سطح امکانات بتوانیم نتیجه گیری بهتر و مطلوب تر در رشته های فوتبال ساحلی و فوتسال بگیریم.

دیدگاه‌ها 0

*
*