سپاهان 5 – سایپا 2 : یاران آقای گل،گلباران شدند

سپاهان 5 – سایپا 2 : یاران آقای گل،گلباران شدند ! به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، تیم های سایپا و سپاهان در یکی از حساس ترین بازی‌های هفته بیست و ششم از ساعت 19 در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند. در این بازی شاگردان قلعه‌نویی موفق شدند با 5 گل سایپای دایی را در هم بکوبند .

با درخشش کی‌روش، حالا سپاهان در حالی به مصاف صدرنشی لیگ خواهد رفت که بهترین خط حمله و آقای گل لیگ را در اختیار دارد. سپاهان با 50 امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر پس از استقلال تا پیش از بازی تراکتور در رده سوم قرار گرفت و سایپا نیز با 31 امتیاز در همان رده هفتم باقی ماند.

داور: وحید کاظمی
کمک‌ها: علی دودانگه – حمیدرضا کنعانی
کمک داوران اضافی: رضا کرمانشاهی – عبدالنبی پورخلف
داور چهارم: فرزاد بهرامی
ناظر: حاتم بک پور

ترکیب سایپا

محمد حسن اکبر منادی(63- حامد فلاح زاده)، سامول سارفو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، معین عباسیان، سیدابوالفضل جلالی، آرمان رمضانی، سید پیمان میری ( 53- رضا جعفری )، روزبه شاه علیدوست( 53- امیرحسین حسین زاده ) و امید دره
سرمربی: علی دایی

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، محمد ایرانپوریان، سیاوش یزدانی، عزت‌ الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان (65 محمدرضا مهدی زاده)، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده ( 62 علی قربانی)، محمد کریمی و کیروش استنلی(88- محمد مسلمان)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

اخطار:
محمد ایرانپوریان (46)-(64)، علی قربانی (67) از سپاهان
سارفو (68) از سایپا

اخراج:
محمد ایرانپوریان (64) با دریافت کارت زرد دوم از سپاهان

لحظات حساس

نیمه اول

دقیقه 7: نفوذ معین عباسیان از سمت چپ درون محوطه جریمه سپاهان و پاس در عرض او با ضربه زمینی آرمان رمضانی همراه شد که نیازمند با شیرجه‌ای درازکش توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 14:گل برای سپاهان. ارسال محمد کریمی از روی یک ضربه ایستگاهی و ضربه سر شهباززاده دروازه سایپا را باز کرد.

دقیقه 21: ضربه سر معین عباسیان به تیر دروازه سپاهان برخورد کرد.

دقیقه 22: ارسال بازیکنان سایپا در کنج محوطه جریمه سپاهان با ضربه سر به سارفو رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا توپ را به صورت زمینی روی تیر دوم ارسال کرد تا ضربه رضا اسدی به سقف دروازه نیازمند بچسبد.

دقیقه 38: مهرداد محمدی دروازه سایپا را باز کرد ولی این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

دقیقه 45: نفوذ سعید آقایی از سمت چپ و ارسال زمینی او به درون محوطه جریمه و پاس گل دیدنی کی‌روش با لایی پشت پا فرصت را به ولادیمیر کومان داد تا گل دوم سپاهان را به ثمر برساند.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

نیمه دوم

دقیقه 52: ارسال سیاوش یزدانی از جناح چپ روی تیر یک با ضربه سر کی‌روش به زاویه مخالف همراه شد و و دروازه سایپا را باز کرد.

دقیقه 57:ارسال کرنر محمد کریمی از سمت چپ بلند به تیر دوم فرستاده شد و ضربه سر کی‌روش از زاویه ای بسته از بین پاهای منادی وارد دروازه شد.

دقیقه 58: ارسال معین عباسیان از جناح چپ سایپا می‌رفت به شکل اتفاقی وارد دروازه سپاهان شود که نیازمند از تیر دو با یک دست توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 65: پنالتی برای سایپا. علی قربانی و علی دشتی برای ضربه سر به هوا پریدند که قربانی روی دشتی فرود آمد

دقیقه 66: ضربه پنالتی آرمان رمضانی در خلاف جهت نیازمند وارد دروازه شد.

دقیقه 68: مهرداد محمدی از روی نقطه پنالتی با پای چپ با ضربه ای آرام موفق شد دروازه دروازه‌بان جدید سایپا را هم باز کند. این پنالتی با خطای سارفو روی کی‌روش به دست آمد.

در حاشیه

*علی دایی پس از دریافت گل چهارم به دلیل عملکرد ضعیف دروازه بانش را تعویض کرد.
* محمد ایرانپوریان بازیکن تاثیرگذار سپاهان دیدار حساس مقابل پرسپولیس در هفته آتی را با دریافت کارت قرمز از دست داد.

دیدگاه‌ها 0

*
*