اسکومینا فینال لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد

اسکومینا فینال لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت خواهد کرد : به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار و به نقل از سایت یوفا، با اعلام رسمی کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) دامیر اسکومینا، داور 42 ساله اسلوونیایی قضاوت فینال لیگ قهرمانان 19-2018 میان دو تیم تاتنهام و لیورپول را به عهده خواهد داشت.

این بازی شنبه یک ژوئن (11 خرداد) از ساعت 21 به وقت اروپای مرکزی (23:15 به وقت تهران) در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی شهر مادرید آغاز خواهد شد.

اسکومینا پیش از این سابقه قضاوت فینال لیگ اروپای 2017 میان منچستریونایتد و آژاکس و همچنین دیدار سوپرجام اروپا 2012 میان چلسی و اتلتیکومادرید را به عهده داشته است. به این ترتیب او با قضاوت در فینال لیگ قهرمانان، سه گانه خود را تکمیل خواهد کرد. (فینال لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و سوپرجام) او در دیدار فینال لیگ قهرمانان 2013 میان بایرن مونیخ و دورتموند داور چهارم بود.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

اسکومینا در این فصل 4 بازی در لیگ قهرمانان و 2 بازی در رقابت های لیگ اروپا سوت زده است.

ژوره پراپروتنیک و روبرت ووکان، هموطنان اسکومینا کمک داوران فینال مادرید خواهند بود و آنتونیو متئو لاهوز اسپانیایی داور چهارم این مسابقه خواهد بود. دنی ماکلی هلندی داور VAR این مسابقه است و پل فن‌بوئکل (هلند) و فلیکس زوایر (آلمان) دستیاران ماکلی در سیستم کمک داور ویدیویی خواهند بود. مارک بورش آلمانی نیز مسئول Offside VAR است.

دیدگاه‌ها 0

*
*