درگیری سردار آزمون با فدراسیون فوتبال

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: علیرضا بیرانوند اگر در بازی ژاپن به اشارات من توجه می کرد و پنالتی را به سمتی که من اشاره کردم می گرفت شاید بازی طور دیگری پایان می یافت.درگیری سردار آزمون با فدراسیون فوتبال همچنان ادامه دارد.

سردار آزمون، مهاجم اصلی تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ بایستی به زودی به اردوی تیم جدید خود یعنی زنیت ملحق شود.
ژاپن در همه جام ها تیم قدرتمندی بوده و مشاهده کردید که در جام جهانی چقدر فوق العاده بازی کرد اما به خاطر بدشانسی حذف شد. هر چند که آنان مدعی مهارت بودند اما به هر حال فوتبال است و یک اشتباه ممکن است در آن رخ دهد. این اتفاق برای ایران نیز افتاد که در کمال تاسف به پیروزی نرسیدیم. هنگامی که یک بر صفر عقب افتادیم، می توانستیم منطقی تر به بازی خاتمه دهیم اما در نیمه دوم گل خوردیم و فرصت کوتاهی برای جبران داشتیم.

 

سردار آزمون

من در نود دقیقه در مقابل ۲ مدافع ژاپن بودم که اگر بجای من مهدی بود، قطعا این چنین نمی شد زیرا او بازیکن باهوشی است که متاسفانه طارمی هم ۲ کارته شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. وحید امیری را داشتیم که او نیز بسیار ماهر است اما مهدی طارمی گلزن است و بسیار سنجیده عمل می کند.

 

ناتمامی بی احترامی به کی روش

 

رفتن کی روش اصلا خوب نبود چرا که هیچ کس او را بدرقه نکردو حتی در لحظات پایانی حضورش در ایران احترامی برایش قائل نشدند. این خیلی موضوع ناراحت کننده ای بود که تمام تلاش های 8 ساله این مربی را نادیده بگیریم . انتقام داخلی پس از حذف کی روش گرفته شد.

 

دروغگویی های فدراسیون

دروغگویی فدراسیون فوتبال
فدراسیون هر چه می گوید، دروغ است!
آنها برای ما و فوتبال ایران چه کار کردند؟ همه هزینه های ما را هم قطر تقبل کرد اما گمان می کنید فدراسیون پرداخت کرد؟ هنگامی که بازیکنان تیم ملی خارج از کشور می خواستند به اردو روند، برایمان یک مسیر ۷، ۸ ساعته را عنوان کردند. مهم فرست کلاس بودن نیست بلکه مهم این است که شاید مصدوم شویم. گفتند پاداش بازی با چین را پرداخت کرده اند،
اما ما چیزی نگرفتیم. حقیقت را بگویید و دروغ نگویید. بگویید که هزینه آن کمپ را هم شما پرداخت نکردید و قطر داد. پس چطوری می خواهید قهرمان شوید؟

قدردان مردم هستم که از ما حمایت خود را دریغ نکرده اند. فقط از فدراسیون و رییس فدراسیون درخواست دارم که حمایت هایشان اساسی باشد که تیم ملی قهرمان شود.

دیدگاه‌ها 0

*
*