سعید عبدولی بالاخره طلسم فینالیست نشدن را شکست

سعید عبدولی بالاخره طلسم فینالیست نشدن را شکست : به گزارش “اسپرت اسکولار”، سعید عبدولی که به عنوان کاپیتان و باتجربه ترین عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در چین حاضر بود و در نهایت یکی از طلایی های تیم محمد بنا لقب گرفت، می گوید طلسم ۵، ۶ ساله خودش، یعنی نرسیدن به فینال را بالاخره شکسته و حالا به طلای جهانی فکر می کند.

سعید عبدولی که در سال های اخیر به مرد برنزی کشتی تبدیل شده بود، بعد از کسب مدال طلای وزن ۸۲ کیلوگرم رقابت های قهرمانی آسیا که بدون دادن حتی یک امتیاز به حریفان به دست آمد، گفت: خدا را شکر بعد از ۵، ۶ سال توانستم طلسم را بشکنم و در یک تورنمنت رسمی به فینال برسم و طلا بگیرم. تمام تلاش خود را برای کسب این مدال انجام دادم و از این بابت خوشحالم.

وی افزود: این مدال را به همسر عزیزم تقدیم می کنم که خیلی زحمت و زجر کشیده است. زندگی کردن با یک ورزشکار حرفه‌ای خیلی است؛ به ویژه اینکه من ۳ بچه دارم و همسرم باید این بچه‌ها را بزرگ کند. به همین خاطر مدال را به خاطر زحماتی که کشیده، به او تقدیم می کنم.

عبدولی در مسابقات قهرمانی آسیا

فرنگی کار باتجربه ایران در رابطه قهرمانی مقتدرانه اش گفت: خدا را شکر در طی ۵ اردو آمادگی خوبی به دست آوردیم و برای قهرمانی آسیا کاملا آماده بودیم. من فقط به پیروزی فکر می کردم و خدا را شکر به هدفم رسیدم.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

عبدولی در پایان درباره برنامه آینده اش بیان داشت: امیدوارم طی ماههای آینده برای مسابقات جهانی به خوبی آماده شویم. با برنامه هایی که کادرفنی دارد می توانیم در جهانی هم نتایج خوبی بگیریم. شخصا دنبال تکرار همین مدال در رقابت های جهانی هستم.

دیدگاه‌ها 0

*
*