ابر ستاره ی پرتغالی به رقم ششصدمین گل باشگاهی رسید

ابر ستاره ی پرتغالی به رقم ششصدمین گل باشگاهی رسید ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، کریستیانو رونالدو دیشب در سن‌سیرو ششصدمین گل باشگاهی خود را در مقابل اینتر میلان به ثمر رساند تا رکورد خارق‌العاده دیگری در کارنامه فوتبالی درخشانش ثبت کند و از حریف بزرگش لیونل مسی پیشی بگیرد.

در جریان بازی دیشب دو تیم، کریستیانو رونالدو در دقیقه 62 بازی دروازه اینتر میلان را باز کرد تا تعداد کل گلهایش در رقابتهای باشگاهی به عدد 600 برسد. رونالدو به این ترتیب زودتر از حریف بزرگش لیونل مسی موفق شد به این رکورد دست یابد چرا که مسی در حال حاضر 597 گل باشگاهی به نام خود دارد.

رونالدو بر خلاف لیونل مسی که همه این 597 گل را تنها برای باشگاه بارسلونا به ثمر رسانده، 600 گل باشگاهی خود را برای چند باشگاه به ثمر رسانده است: اسپورتینگ، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس.

رونالدو با گل دیشب خود تعداد گلهایش در این فصل سری آ را به 20 گل رساند. رونالدو به این ترتیب در ده فصل اخیر، چه در لالیگا و چه در سری آ، موفق شده در هر فصل دست‌کم 20 گل برای تیمهایش به ثمر برساند.

داغ ترین خبر های آنلاین ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

درخشش رونالدوی 34ساله با پیراهن یوونتوس که با زدن 20 گل برای این تیم در 28 بازی در سری آ همراه بوده یکی از عوامل مهم دستیابی بیانکونری به همشتین قهرمانی پیاپی در سری آ بوده است.

ابر ستاره ی پرتغالی به رقم ششصدمین گل باشگاهی رسید (2)

دیدگاه‌ها 0

*
*