فریاد هایی که بوی جدایی می دهد : رونالدو از یووه می رود ؟

فریاد هایی که بوی جدایی می دهد : رونالدو از یووه می رود ؟ به گزارش “اسپرت اسکولار”، حذف از لیگ قهرمانان به منزله پایان احتمالی آرزوهای کریستیانو رونالدو برای کسب ششمین توپ طلا بود و حالا او باید یک فصل دیگر برای موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا و پیش افتادن از لیونل مسی در جوایز فردی منتظر بماند.

در 24 ساعت اخیر و بعد از شکست مقابل آژاکس، اخباری در مورد نارضایتی رونالدو از شرایط خود در یوونتوس و حتی احتمال جدایی از این تیم منتشر شده است اما در حقیقت مشکل اصلی رونالدو با تاکتیک های ماکسی آلگری است.به نظر می رسد بعد از گذشت تقریبا یک فصل، کریستیانو رونالدو از شرایط خود در تورین خیلی راضی نیست.

داغ ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

رونالدو از سبک بازی یوونتوس رضایت نداشته و فکر می کند به اندازه کافی در زمین حمایت نمی شود که البته این موضوع بیشتر به دلیل تاکتیک های اتخاذ شده از سوی سرمربی ایتالیایی بیانکونری بوده است.

چند ماه قبل و در جریان دیدار برابر آتالانتا، رونالدو در کنار زمین بر سر آلگری فریاد زد و حتی در نیمه اول دیدار مقابل آژاکس نیز این صحنه به نوعی تکرار شده و رونالدو که از تنها بودن در پرس مدافعان بازیساز هلندی و عدم حمایت دیگر بازیکنان به ستوه آمده بود، به یکباره در زمین متوقف شد و فریاد زد.

البته مدیران باشگاه یوونتوس در ساعات اخیر از ماندن آلگری در رختکن یوونتوس حمایت کرده و خود او نیز بعد از شکست مقابل آژاکس اعلام کرد فصل بعد به دنبال فتح لیگ قهرمانان خواهد بود و در این شرایط مشخص نیست موضع رونالدو در مورد تابستان پیش رو چه خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*