نقش رونالدو در یووه از سرمربی پر رنگ تر است ! 

نقش رونالدو در یووه از سرمربی پر رنگ تر است ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، در اواسط فصل و بعد از درگیری لفظی رونالدو با آلگری در جریان دیدار مقابل آتالانتا، اخباری در مورد رابطه نه چندان خوب طرفین منتشر شد و این شایعات بعد از حذف غیرمنتظره بیانکونری در لیگ قهرمانان برابر آژاکس به اوج رسید.

حالا و در روزهایی که شایعات حول محور احتمال جدایی الگری بعد از پنج فصل درخشان از یوونتوس است، گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد رونالدو در گفت و گو با سران یوونتوس مدعی شده مشکلی با ماندن آلگری در رختکن بیانکونری نداشته و علاقمند به ماندن وی است.

خبرهای فوتبالی  را در اسپرت اسکولار بخوانید.

البته رونالدو در این میان خواهان ایجاد تغییراتی نیز شده است. ستاره 34 ساله و پرتغالی علاقمند به افزایش کیفیت بازیکنان یوونتوس در فاز هجومی و البته هجومی تر شدن سبک بازی و ارسال توپ های بیشتر در محوطه شده و از مدیران باشگاه خواسته بازیکنان باکیفیتی را در تابستان امسال برای حضور موفق در لیگ قهرمانان فصل بعد جذب کنند.

البته در این شرایط نیز ماندن ماکسی آلگری در یوونتوس قطعی نیست و با توجه پیشنهاد پاری سن ژرمن و احتمال مهاجرت او به فرانسه، ممکن است برای فصل بعد گزینه دیگری روی نیمکت یوونتوس قرار گیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*