رونالدو : وقتی می گویند به رئال برگرد به وجد می آیم !

رونالدو : وقتی می گویند به رئال برگرد به وجد می آیم ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در مصاحبه با نشریه ایکون، وابسته به روزنامه اسپانیایی سراسری ال‌پائیس، از سازگار شدنش با زندگی جدید در یوونتوس، پس از انتقال 117 میلیون یورویی به این باشگاه ایتالیایی صحبت کرده و می‌گوید ممکن است در آینده به دنیای مربی‌گری وارد شود.

رونالدو در این مصاحبه گفت:” من وقتی به باشگاه جدیدی می‌روم اولین کاری که می‌کنم این است که خودم باشم و وانمود نکنم. وجدان کاری من همیشه یکسان است. کسی که صاحب یک کسب و کار است اگر به دیگران فخر بفروشد و خودش را بالاتر از دیگران ببیند کسی او را مثل یک رئیس نگاه نمی‌کند. همه ناچارا قبول می‌کنند که او رئیس است ولی کسی به او دل نمی‌بندد و با جان و دل برای او کار نمی‌کند”.

ستاره بزرگ پرتغالی در ادامه گفت:” همیشه باید متواضع بود. آدم باید یاد بگیرد که همه چیز را نمی‌داند. یک ورزشکار باهوش نکات ظریفی را پیدا می‌کند که باعث می‌شود در کارش پیشرفت کرده و ورزشکار بهتری شود. من در یووه عالی با محیط جدید سازگار شدم. همه دیدند که من آدم عجیب و غریبی نیستیم و شخصیت منفی ندارم. همه دیدند کریستیانو برای این موفق شده که به خودش می‌رسد. از قدیم گفته‌اند شنیدن کی بود ماندن دیدن. وقتی به یوونتوس آمدم اهالی اینجا از نزدیک دیدند که چرا پنج بار صاحب توپ طلا شده‌ام. اینجا همه را علاقه مند به خودم کردم”.

تازه ترین اخبار ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده فرمایید.

 

رونالدو وقتی می گویند به رئال برگرد به وجد می آیم !

رونالدو : زندگی من مثل یک کتاب باز است.

رونالدو در ادامه گفت:” بله من از سنین خیلی کم با فشار و تنش بزرگ شده‌ام. وقتی به رئال مادرید آمدم گران‌ترین فوتبالیست تاریخ شدم. منچستر که بودم وقتی در 23سالگی اولین توپ طلا را بردم همه می‌گفتند این جوان باید به اوج فوتبال دنیا برسد. من در 12 سال گذشته همیشه این فشار را تحمل کرده‌ام و بیشتر از هر فوتبالیست دیگری زیر بار فشار انتظارات افکار عمومی بوده‌ام”.

بازگشت به رئال:« در مادرید و اسپانیا همیشه با من خوب رفتار شد. دوست دارم چند بیزینس جدید در اسپانیا به راه بیندازم؛ با وجود مشکلاتی که با اداره مالیات داشتم. زندگی من مثل یک کتاب باز است. سرم بالاست و می دانم که در اسپانیا مرا بسیار دوست دارند. همه می دانند که من همه توانم را در رئال مادرید گذاشتم. مزدش را هم گرفتم و افتخارات زیادی با رئال کسب کردیم. در کوچه پس کوچه های مادرید به من می گویند؛ کریس به رئال برگرد، رئال خانه تو و اینجا متعلق به تو است. از شنیدن این حرف ها به وجد می آیم.»

با اینکه رونالدو قبلاً اعلام کرده که ممکن است حتی تا 40 سالگی به فوتبال بازی کردن ادامه دهد ولی خودش می‌داند که بالاخره روزی از راه خواهد رسید که چاره‌ای جز آویختن کفش‌هایش نخواهد داشت. رونالدو وقتی با سوال خبرنگار ایکون درباره احتمال ورودش به دنیای مربی‌گری روبرو می‌شود در جواب می‌گوید:” بله، من این احتمال را رد نمی‌کنم”.

دیدگاه‌ها 0

*
*