نارضایتی رئال مادرید از گرت بیل

نارضایتی رئال مادرید از گرت بیل:  بعد از کشمکش های فراوان،  روزنامه اسپانیایی آ اس اعلام کرد که رئیس رئال مادرید، فلورینتو پرز ، از رفتارهای گرت بیل، ستاره ولزی این تیم بسیار ناراضی بوده و پرز تصمیم بر پایان دادن همکاری رئال مادرید و گرت بیل دارد.

به گزارش اسپرت اسکولار ، آ اس به نقل از یک منبع نزدیک به باشگاه رئال مادرید مدعی شد که تنها چیزی که ممکن است بتواند نظر پرز را تغییر دهد،  درخشش خارق‌العاده بیل در بازی‌های باقی مانده از فصل جاری خواهد بود.

در غیر اینصورت احتمال جدایی گرت بیل و عدم همکاری وی با رئال مادرید در فصل آینده، قوت خواهد گرفت.

 

نارضایتی رئال مادرید از گرت بیل

 

رئال گرت بیل را نمیخواهد

بر اساس این گزارش، یکی از دلایلی که موجب این تصمیم به قطع همکاری شده است، رفتارهای اهانت‌آمیز و عدم همراهی بیل با تیم است که موجب لبریز شدن رییس باشگاه رئال شده است.
این مطلب را دست ندهید: خداحافظی مهندس فوتبال ایران

همه ی اینها در حالی است که فلورنتینو پرز  بعد از  از جدایی کریستیانو رونالدو، امید داشته است که گرت بیل بتواند نقش خود را به عنوان رهبر تیم تثبیت کند.

اما شخصیت شورشی ستاره ولزی و اینکه او قادر به صحبت کردن به زبان اسپانیایی نیست، همه این امیدها را به باد داده است.

علاوه بر این پس از روی کار آمدن سانتیاگو سولاری، گرت بیل تنها 13 گ برای رئال به ثمر رسانده است که همین امر باعث کاهش حضور بیل در زمین شده است.

پیش از این تیم رئال خواهان جذب امباپه و خالی کردن جا بر ای او با فروش گرت بیل به منچستر یونایتد بود. اما ستاره ی ولزی تیم رئال در تابستان سال 2017 مانع از انتقال امباپه به این تیم شد.

آ اس مدعی شد با توجه به تصمیم پرز، رئال در تابستان آتی گرت بیل را به فروش خواهد گذاشت ولی در هر صورت، برای واگذاری او به باشگاه‌هایی که خواهان جذبش باشند، دست‌کم 100 میلیون یورو طلب خواهد کرد.

 

رئال گرت بیل را نمیخواهد (1)

دیدگاه‌ها 2

*
*

    گفتگوی متفاوت با فائزه هاشمی پاسخ

    عالییییییییییییییییی

      elisia پاسخ

      سپاسگزار از نظرتون