تن هاگ : رئال و یووه از آژاکس می ترسند

تن هاگ : رئال و یووه از آژاکس می ترسند ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، شاگردان اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس آمستردام دیشب در تورین نمایش بسیار زیبایی از خود ارائه دادند و با شکست دادن یوونتوس و ابرستاره‌اش، کریستیانو رونالدو، خود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان راه یافتند. البته کار بزرگ آژاکس تنها به این خلاصه نمی‌شود چرا که آنها در مرحله قبلی نیز از پس رئال مادرید برآمده بودند تا به عنوان غول‌کش این فصل چمپیونزلیگ معروف شوند.

تن هاگ که هدایت تیمی را به عهده دارد که زمانی یکی از بزرگان فوتبال اروپا بوده و چهار قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد بعد از راه‌یافتن تیمش به مرحله نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ امسال به خبرنگاران گفت:” امشب برای آژاکس یک شب فوق‌العاده است. چه برای بازیکنان ما و چه برای کل فوتبال هلند”.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

سرمربی آژاکس در ادامه گفت:” ما امشب دوباره موفق شدیم یکی از بخت‌های اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ را حذف کنیم. ما بر اساس فلسفه آژاکس معتقدیم که می‌توانیم از محدودیت‌های خود عبور کرده و از آنها فراتر برویم و امشب دوباره این کار را انجام دادیم”.

تن هاگ سپس اضافه کرد:” همینطور که دیدید یوونتوس از ما کمی می‌ترسید، همانطور که رئال مادرید از ما ترس داشت. چون بازی کردن در مقابل ما و سبک فوتبالی‌مان واقعا دشوار است. ما بازیکنانی فوق‌العاده تکنیکی داریم و در نتیجه پرس کردن ما کار بسیار سختی است. حتی در دفاع هم ما خیلی خوب می‌دانیم چطور از پرس متغیر استفاده کنیم و کار را برای حریفمان دشوار کنیم”.

دیدگاه‌ها 0

*
*