درگیری رحمتی با حسینی : از شایعه تا واقعیت

درگیری رحمتی با حسینی : از شایعه تا واقعیت ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، استقلال در دیدار با الهلال عربستان درون دروازه از حسین حسینی استفاده کرد و دروازه بان آبی ها یکی از نمایش های خوب خود را پشت سر گذاشت.

با گذشت 12 ساعت از پایان مسابقه برخی از صفحات در فضای مجازی دست به انتشار تصویری ناقص از مراسم پایان مسابقه زدند و مدعی شدند که در پایان این دیدار مهدی رحمتی و حسین حسینی در ورزشگاه با یکدیگر درگیر شدند.

این ادعا در شرایطی مطرح می شود که اتفاقات به شکل دیگری در ورزشگاه محمد بن زاید رخ داد؛ سید مهدی رحمتی در پایان مسابقه برای دلداری و روحیه دادن به بازیکنان داخل زمین رفت و به سمت حسینی رفت تا به او نیز روحیه داده و خسته نباشید بگوید.

حسینی نیز مانند دیدارهای قبلی با رحمتی برخورد گرمی داشت و در شرایطی که این دو بازیکن برخوردهای مناسب و درستی با یکدیگر دارند، این شایعات می تواند تنها باعث بر هم زدن افکار هواداران شود. وجود درگیری و یا یک برخورد نادرست اتفاقی است که مطمئنا باید تصاویر بیشتری از آن در حضور ده ها دوربین وجود داشته باشد و استناد به یک تصویر ناقص برای بر هم زدن تمرکز نماینده ایران مطمئنا اقدامی نادرست است که البته تبدیل به رویه عادی برای صفحات مجازی شده که این روزها با بازنشر اخبار عجیب، اهداف دیگری را دنبال می کنند.

برای اطلاع از پر بازدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان به وب سایت اسپرت اسکولار مراجعه فرمایید .

رحمتی بعد از خوش و بش با حسینی، با امید نورافکن نیز لحظاتی صحبت کرد و درباره برخی از دقایق بازی با او هم کلام شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*