توهین نژاد پرستانه ی هواداران چلسی به محمد صلاح

توهین نژاد پرستانه ی هواداران چلسی به محمد صلاح : به گزارش “اسپرت اسکولار”، اخیرا باشگاه چلسی انتشار ویدیویی در فضای مجازی را که در این ویدیو طرفداران تیم چلسی انگلیس در آن در حال خواندن شعار هایی نژاد پرستانه هستند محکوم کرد . در این ویدیو  هواداران چلسی در شب گذشته در شهر پراگ خطاب به محمد صلاح شعار های توهین آمیز و نژاد پرستانه میخوانند و از او به عنوان بمب گذار یاد میکنند . باشگاه چلسی این اقدام اهانت آمیز هواداران علیه ستاره مصری لیورپول را محکوم کرد .

تازه ترین اخبار ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

چلسی دیشب در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا برای دیدار با اسلاویا ی پراگ به پایتخت جمهوری چک رفته بود . طی این دیدار غالب بر 1000 نفر از هواداران چلسی برای همراهی تیم خود راهی پراگ شده بودند و اقدام به رفتار هار های نژاد پرستانه کردند .

اما شعارهای اسلام‌هراسانه خطاب به محمد صلاح در حالی از سوی هواداران چلسی سر داده شده که او خود بازیکن سابق چلسی بوده و روز یکشنبه با لباس لیورپولدر لیگ برتر به مصاف چلسی خواهد رفت.

 

توهین نژاد پرستانه ی هواداران چلسی به محمد صلاح (2)

 

در ویدیوی منتشر شده، مشخص است که تیم امنیتی باشگاه چلسی که برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار به همراه هواداران این تیم در پراگ حضور دارد سعی می‌کند مانع از ادامه این شعارها شود. تیم امنیتی چلسی حتی سعی می‌کند وارد از حضور این هواداران به استادیوم محل برگزاری بازی شود.

باشگاه چلسی پیش از این اعلام کرده بود که در مقابل نژادپرستی کوچکترین تساهل و تسامحی نشان نخواهد داد. چلسی اعلام کرده اگر هوادارانی که در این فیلم دیده می‌شوند را شناسایی کند از حضور آنها در بازی‌هایش جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*