PSG به فکر مجازات برای رفتار جدایی طلبانه نیمار

PSG به فکر مجازات برای رفتار جدایی طلبانه نیمار : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، به نقل از اسپورت، با وجود اینکه بارسلونا و پی اس جی سه دور مذاکرات فشرده ای با یکدیگر داشتند اما در نهایت انتقال نیمار عملی نشد. دلیل به بن بست خوردن مذاکرات، توقعات بالای پی اس جی بود. هرچند در برخی مقاطع به نظر می رسید پی اس جی تسلیم شده و با جدایی نیمار موافقت خواهد کرد اما در روزهای پایانی نقل و انتقالات مشخص شد که این تصورات اشتباه بوده است.

پی اس جی به کمتر از 300 میلیون یورو برای نیمار راضی نبود؛ در حالی که بارسا فقط به معاوضه بازیکن فکر می کرد و در هیچکدام از مذاکرات حاضر به پرداخت مبلغ قابل توجهی برای نیمار نبود.

احتمال بازگشت نیمار به بارسونا با بالا گرفتن اختلافات در PSG

PSG-به-فکر-مجازات-برای-رفتار-جدایی-طلبانه-نیمار
در نهایت نیمار ماندنی شد تا حداقل یک فصل دیگر باید برای پی اس جی بازی کند اما شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو، “پاکو بویو”، گلر سابق رئال و فرد نزدیک به الخلیفی ادعا کرد که امیر قطر و دیگر مسئولان باشگاه پی اس جی به شدت از نیمار دلخور هستند.

آنها قرار است برای ستاره برزیلی مجازاتی نیز تعیین کنند که البته نه مالی است و نه مربوط به خط زدن او از فهرست 18 نفره می شود. قطری ها قصد دارند نیمار را تا پایان قراردادش که سال 2022 خواهد بود، حفظ کنند و او پس از اتمام قراردادش می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم موردنظر خود شود. نیمار در آن مقطع 30 ساله خواهد بود. در واقع پی اس جی دیگر تحت هیچ شرایطی برای نیمار وارد مذاکره نخواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*