اولین پیشنهاد نجومی کهکشانی برای انتقال نیمار را رد کرد PSG

PSG اولین پیشنهاد نجومی کهکشانی برای انتقال نیمار را رد کرد : به گزارش ” اسپرت اسکولار “، نشریه فرانسوی اکیپ امروز در صفحه اول خود مدعی شد رئال مادرید برای جذب نیمار پیشنهادی رسمی به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه داده بوده که این پیشنهاد از سوی باشگاه پاریسی رد شده بوده. بر اساس این گزارش، رئال مادرید به PSG پیشنهاد داده بوده که برای انتقال نیمار به برنابئو، علاوه بر پرداخت 100 میلیون یورو به صورت نقدی، سه بازیکن خود گرت بیل، خامس رودریگز و کیلور ناواس را هم راهی پاریس خواهد کرد.

اکیپ می‌گوید PSG واقعا خواهان فروش نیمار است چرا که ادامه همکاری با او در شرایط فعلی را غیرممکن دانسته و به صلاح نمی‌داند ولی مدیران باشگاه فرانسوی حاضر نیستند دارایی باارزش خود را به هر قیمتی از دست بدهند. بر اساس گزارش اکیپ، پاری سن ژرمن به صراحت اعلام کرده که قصد دارد 222 میلیون یورویی که دو سال پیش برای جذب نیمار پرداخته بوده را جبران کند یا دست‌کم چیزی در حدود آن مبلغ را در ازای واگذاری نیمار دریافت کند.

اخبار مهم ورزشی امروز را در اسپرت اسکولار بخوانید

 

اولین-پیشنهاد-نجومی-کهکشانی-برای-انتقال-نیمار-را-رد-کرد-PSG

در ادامه :

اکیپ البته می‌گوید مدیران PSG به دریافت کل این مبلغ به صورت نقدی اصرار ندارند و حاضرند در ازای بخشی از آن بازیکن دریافت کنند. ولی سه بازیکن پیشنهادی رئال یعنی گرت بیل، کیلور ناواس و خامس رودریگز چهره‌هایی نبوده‌اند که بتوانند رضایت PSG را جلب کنند.

اکیپ می‌گوید این اولین پیشنهاد رسمی سفیدهای شهر مادرید برای جذب نیمار بوده و نشان می‌دهد رئال در تلاشهای خود برای جذب نیمار جدی است چرا که بر این عقیده است که با ورود این شماره 10 برزیلی می‌تواند هیجان را دوباره به سکوهای برنابئو بازگرداند. رئال می‌داند که مدیران PSG تمایل چندانی به بازگشت نیمار به بارسلونا ندارند چون باشگاه پاریسی و باشگاه کاتالان رابطه چندان خوبی ندارند و بعد از اتفاقات سال گذشته بین آنها دلخوری‌هایی وجود دارد و به همین خاطر است که رئال فکر می‌کند هنوز برای جذب نیمار فرصت دارد.

اکیپ می‌گوید گرت بیل، خامس رودریگز و کیلور ناواس هر سه بازیکنانی هستند که زین‌الدین زیدان در شروع تابستان به صراحت از عدم نیاز به آنها صحبت کرده بود. هر چند در ادامه شرایط به گونه‌ای رقم خورد که زیدان مجبور شد ماندگار شدن بیل و خامس را در تیمش بپذیرد ولی کیلور ناواس همچنان مهره‌ای اضافی در رئال به حساب می‌آید و امروز گفته شد که او رسما خواهان ترک این باشگاه شده است. اکیپ می‌گوید با این همه اگر پیشنهاد رئال از سوی PSG پذیرفته می‌شد زیدان مسلما از اینکه دو بازیکنی که دلش با آنها صاف نیست یعنی بیل و خامس، از تیمش جدا شده و ستاره‌ای مثل نیمار جایگزین آنها شده است بسیار خوشحال می‌شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*