پیگرینی : به نبود VAR باختیم

پیگرینی : به نبود VAR باختیم ! مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل منچستر یونایتد از عملکرد تیمش تمجید کرد و مدعی شد اگر در این بازی VAR وجود داشت وستهام بدون تردید برنده می‌شد.

به گزارش (اسپرت اسکولار ) بعد از شکست وستهام مقابل منچستریونایتد که دیروز در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس اتفاق افتاد، مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام عملکرد شاگردانش در این بازی را بسیار عالی توصیف کرد و با انتقاد شدید از عدم استفاده از VAR در لیگ برتر و اشتباهات فاحش داوری در این بازی گفت در صورت وجود VAR در این بازی، تیم او بدون تردید برنده میدان می‌شد.

سه تصمیم بحث‌برانگیز داور بازی مورد انتقاد شدید پیگرینی قرار دارد. ابتدا گل فلیپه اندرسون که در اوایل بازی به اشتباه آفساید اعلام شده و مردود شد.

به روز تریناخبار ورزشی ایران و جهان  در  وب سایت اسپرت اسکولار

سپس پنالتی گل شده توسط پل پوگبا به علت خطای انجام شده روی خوان ماتا که پیگرینی می‌گوید در بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده. در مورد گل دوم یونایتد که باز هم به دلیل خطا روی آنتونی مارسیال و اعلام پنالتی، توسط پل پوگبا به ثمر رسید، وستهامی‌ها معتقدند مارسیال پیش از این خطا در آفساید قرار داشته.

پیگرینی بعد از بازی به خبرنگاران گفت:” عملکرد ما در اولدترافورد، مقابل منچستریونایتد عالی بود. ما بدشانسی آوردیم که نتوانستیم نتیجه بگیریم. نمی‌خواهم از داوری انتقاد کنم چون تصمیم‌های مهم این بازی واقعا تصمیم‌های دشواری بودند”.

سرمربی وستهام در ادامه گفت:” هر سه تصمیم اشتباه داور واقعا دشوار بودند. ولی تشخیص دادن آنها غیرممکن نبود. اگر در این بازی از VAR استفاده می‌شد ما برنده این بازی بودیم”.

دیدگاه‌ها 0

*
*