مهار پاتوسی در شب نمایش کم نقص الهلال

مهار پاتوسی در شب نمایش کم نقص الهلال: به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، هفته‌هاست هیچ گلی در استقلال زده نمی‌شود، مگر اینکه پاتوسی آن را پایه گذاری کند یا خودش زننده ضربه نهایی باشد. الهلال بازی رفت، آخرین قربانی پاتوسی در لیگ قهرمانان آسیا بود. پاتوسی با دو ارسال دقیق در دقایق ابتدایی، دو گل را پایه‌گذاری کرد و الهلال تا پایان مسابقه نتوانست به بازی برگردد.

امشب الهلالی‌ها، برای جلوگیری از تکرار اتفاقات بازی رفت نمایش کم نقصی داشتند. آن‌ها در تمام طول نود دقیقه، فقط یک کرنر به استقلال دادند. 14 بار، روی بازیکنان استقلال خطا کردند اما از بین همه آن‌ها فقط 2 خطا در زمین خودی بود و باقی خطاها را، قبل از ورود بازیکنان استقلال به زمین الهلال مرتکب شدند. موفقیت در اجرای همین برنامه هم، باعث شد پاتوسی فرصتی برای ارسال‌های مرگ‌بارش پیدا نکند و استقلال، راه گلزنی بازی رفت را از دست بدهد.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

الهلالی‌ها با استفاده از تله آفساید، زهر حملات مهاجمان استقلال را هم گرفتند. استقلالی‌ها در این بازی، 12 بار در آفساید گیر افتادند که آمار عجیبی محسوب می‌شود. دو آفساید استقلال، پاس‌های طلایی پاتوسی بود که بخاطر حضور مهاجمان استقلال در آفساید، به نتیجه نرسید.

آماری که نشان می‌دهد مامیچ پیشرفت نسبت به بازی رفت و کسب سه امتیاز بازی را بیش از هر چیز، مدیون نمایش موفق خط دفاعی این تیم است. روشی که با مهار مهمترین مهره هجومی استقلال، توانست ده نفره هم زیر فشار تیم شفر دوام بیاورد.

دیدگاه‌ها 0

*
*