ماندگاری نیمار و امباپه در PSG از زبان دراکسلر

ماندگاری نیمار و امباپه در PSG از زبان دراکسلر : ستاره ی آلمانی تیم پاری سن ژرمن ، یولیان دراکسلر، اعلام داشت که بر خلاف شایعات متعدد پیرامون جدایی امباپه و نیمار از این تیم ،این دو ستاره ی بزرگ تیم فرانسوی پاری سن ژرمن در پاریس خواهند ماند و PSG را ترک نخواهند کرد.

به گزارش “اسپرت اسکولار”، درحالیکه شایعات درباره جدایی دو ستاره بزرگ و گران‌قیمت پاری سن ژرمن، نیمار برزیلی و کیلیان امباپه فرانسوی در پایان فصل جاری و پیوستن‌شان به رئال مادرید مدتی است یکی از جنجالی‌ترین شایعات فوتبال اروپا است، ولی هم‌تیمی آلمانی این دو ستاره، یولیان دراکسلر، می‌گوید نیمار و امباپه با PSG کارهای تمام‌نشده‌ای دارند و این تیم را ترک نخواهند کرد.

یولیان دراکسلر، وینگر آلمانی PSG در گفتگو با کانال پلاس گفت:” من مدیر ورزشی باشگاه نیستم ولی اگر از من بپرسید می‌گویم آنها در باشگاه پاری سن ژرمن خواهند ماند”.

جدید ترین خبر های ورزشی ایران و جهان در وب سایت اسپرت اسکولار

دراکسلر در ادامه گفت:” کار آنها در این تیم هنوز تمام نشده. این دو ستاره پروژه ناتمامی در این باشگاه دارند و به همین خاطر است که معتقدم در PSG خواهند ماند”.

نیمار که در سال 2017 با قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوسته بود ، به عنوان یکی از اهداف اصلی رئال مادرید در تابستان جاری معرفی شده و علاوه بر او شایعات زیادی مبنی بر علاقه زین‌الدین زیدان، سرمربی جدید رئال به کیلیان امباپه و تمایل او برای مادریدی کردن او منتشر شده است.

دراکسلر درباره آینده خود می‌گوید از بازی در پاریس راضی است. او در این باره گفت:” من اینجا کاملا راضی هستم. نه به خاطر پولی که می‌گیرم، بلکه به خاطر هم‌تیمی‌هایم و البته به خاطر زندگی در پاریس”.

دیدگاه‌ها 0

*
*