مورینیو : یونایتد مانند کلوپ و پپ به من اعتماد نداشت !

مورینیو : یونایتد مانند کلوپ و پپ به من اعتماد نداشت ! به گزارش “اسپرت اسکولار”، ژوزه مورینیو، آقای خاص فوتبال دنیا که چندی پیش از باشگاه منچستریونایتد اخراج شد و تا امروز همچنان سکان هدایت تیم دیگری را به دست نگرفته می‌گوید باور دارد که اگر در یونایتد از او به اندازه یورگن کلوپ در لیورپول و پپ گواردیولا در منچسترسیتی حمایت می‌شد با شیاطین سرخ به موفقیت می‌رسید.

مورینیو در دو سال و نیمی که سکان هدایت یونایتد را به دست داشت با این تیم در جام اتحادیه و لیگ اروپا به قهرمانی رسید ولی در فصل جاری بعد از ناکامی‌های پیاپی شیاطین سرخ در لیگ برتر، سرانجام در ماه دسامبر سال گذشته میلادی کاسه صبر مدیران این تیم لبریز شد و ژوزه مورینیو از یونایتد اخراج شد تا اوله گنار سولسشر از نروژ فراخوانده شده و تیم به او سپرده شود.

مورینیو که دیشب به عنوان کارشناس پخش تلویزیونی بازی لیورپول- بارسلونا درباره بازی صحبت می‌کرد بحث را به این موضوع کشاند و در این باره به beIN Sports گفت:” خیلی دلم می‌خواهد به باشگاهی بروم و سرمربی باشگاهی بشوم که شرایطی که یورگن کلوپ و پپ گواردیولا در تیم‌هایشان دارند را در اختیارم بگذارد”.

داغ ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

در ادامه :

مورینیو در ادامه گفت:” اگر به ترکیب لیورپول در ابتدای بازی امشب نگاه کنید، چند نفر از این بازیکنها وقتی یورگن تازه به لیورپول آمده بود بازیکن لیورپول بودند؟ فقط یکی دو نفر. در سیتی هم اوضاع از این قرار بوده. وقتی پپ تازه به این تیم آمده بود و از دفاع‌های وسطش راضی نبود تابستان سال بعد سه چهار دفاع وسط خرید، دفاع وسط‌هایی که خودش دوست داشت”.

آقای خاص در ادامه گفت:” یا وقتی پپ کلادیو براوو را آورد و از او راضی نبود فصل بعد کنارش گذاشت و ادرسون را به سیتی آورد. یورگن را ببینید، او سه سال و نیم است که هدایت لیورپول را به دست دارد و هنوز هیچ چیزی نبرده ولی باشگاه همچنان به او اعتماد دارد. به همین خاطر است که شرایط برای فعالیت او همچنان مساعد است”.

دیدگاه‌ها 0

*
*