پردرآمدترین بازیکن جهان

نشریه اکیپ فرانسه مدعی شد مسی یکی از پر درآمدترین بازیکن جهان است که لیونل مسی، ستاره بارسلونا، بیش از دو برابر رونالدو دستمزد می گیرد.

درآمد مسی

البته لازم به ذکر است که تاکنون  نشریه فرانسوی توانسته حقوق 10 بازیکن پردرآمد جهان را به صورت ماهیانه و نیز پیش از اخذ مالیات کشف و سپس فاش کند. در میان این 10 بازیکن، 5 بازیکن در اسپانیا بوده اند، دو نفر در فرانسه و انگلیس و یک بازیکن در ایتالیا توپ می‌زند.

دستمزد دو برابری مسی نسبت به رونالدو

این موضوع مبرهن است که بازیکنان دنیا درآمدهای بسیار بالایی دارند و این موضوع بر کسی قابل پوشش نیست اما حقوق و دستمزد بازی مسی حتی نسبت به استانداردهای دنیای فوتبال نیز بسیار بالا محسوب می‌شود. اما در این میان مهاجم بارسا قراردادش را در سال 2017 تمدید کرده و با شکست دادن رونالدو، صدرنشین بازیکنان پر درآمد است. او پیش از کم شدن مالیات، ماهیانه 7.1 میلیون پوند از بارسلونا حقوق و دستمزد می گرفت. پس از او، رونالدو با 4.1 میلیون پوند در رده دوم قرار دارد که اختلاف او با مسی بسیار زیاد و غیر قابل تصور است.

پردرآمدترین بازیکن جهان

سومین بازیکن پردرآمد جهان

و اما نفر سوم در این فهرست، آنتوان گریزمان از اتلتیکو است که 2.9 میلیون پوند در ماه حقوق و دستمزد دریافت می کند. او در قرارداد جدیدش که پیش از جام جهانی امضا کرده است به این میزان  حقوقی دست یافته است. پس از گریزمان، نیمار از پاری سن ژرمن در رده چهارم قرار دارد و ماهیانه 2.7 میلیون پوند حقوق و دستمزد اخذ می کند  و لوئیس سوارز با 2.5 در رده پنجم یکی از پر درآمدترین بازیکنان جهان محسوب می شود.

گرت بیل از رئال مادرید 2.2 میلیون پوند در ماه حقوق و دستمزد اخذ می کند و فیلیپه کوتینیو با 2 میلیون پوند، الکسیس سانچس با 2 میلیون پوند، کیلیان امباپه با 1.5 میلیون پوند و مسوت اوزیل با 1.4 میلیون پوند در رده های بعدی قرار گرفته اند.

اما بر خلاف انتظار سابق رابرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن مونیخ با 1.2 میلیون پوند در ماه، در بین 10 نفر برتر قرار نگرفته است. نشریه اکیپ همچنین بازیکنان پردرآمد لیگ فرانسه را نیز کشف و منتشر کرده و طبق پیش بینی هایی که شده 5 بازیکن پردرآمد این فهرست از پاری سن ژرمن هستند. نیمار و امباپه صدرنشین این جدول بوده اند و پس از آنها ادینسون کاوانی با 1.3 میلیون پوند، و تیاگو سیلوا و آنخل دی ماریا با 1 میلیون پوند در رده های بعدی قرار گرفته ا ند. نشریه فرانسوی همچنین ادعا کرده که امباپه بین فصل اول و فصل دوم حضورش در پاریس، 160 هزار پوند افزایش حقوق و دستمزد دریافت می کردخه است.

دیدگاه‌ها 0

*
*