میرشاد ماجدی از سرمربیگری فرهاد مجیدی حمایت کرد

میرشاد ماجدی از سرمربیگری فرهاد مجیدی حمایت کرد : به گزارش “اسپرت اسکولار”،میرشاد ماجدی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال دیشب در برنامه ورزش از شبکه دو از مربیگری فرهاد مجیدی در استقلال دفاع کرد.

البته او گفت موافق مربی ایرانی برای استقلال است و اشاره ای به اسم فرهاد نکرد اما این حمایت بدین منظور بود به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال راضی به ادامه حضور فرهاد در راس کادر فنی تیم است و اشاره به این نکته داشت که استقلال در هفته های اخیر با مجیدی نتایج خوبی گرفت.

میرشاد البته این دیدگاه را به عنوان نظر شخصی مطرح کرد و گفت: من در هیات مدیره استقلال فقط یک رای دارم.

اخبار ورزشی امروز ایران و جهان را در اسپرت اسکولار بخوانید.

بعد از برد استقلال در برابر سپیدرود فرهاد مجیدی به گونه ای صحبت کرد که گویی مربی فصل آینده استقلال است و برای دقایقی هم فضای مجازی به این موضوع پرداخت. اما هم چنان برخی از اعضای هیات مدیره تیم می گویند مربی بعدی استقلال یک مربی خارجی است.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال در توصیه و تاکید به باشگاه ها از آنها خواسته حضور خارجی ها در لیگ برتر را محدود کنند و این به خاطر مشکلات مالی و بالا رفتن قیمت ارز است. به همین بهانه حتی اردوی خارجی تیم ها ممنوع شده است.

نکته جالب اینکه چند روز پیش یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال گفته بود آنها تصمیم گیری در مورد مربی بعدی استقلال را به امیر حسین فتحی محول کرده اند. با این حال باشگاه استقلال از هم اکنون باب مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان را آغاز کرده است و طبیعی است در شرایطی که استقلال هنوز مربی فصل بعد خود را نشناخته است مذاکرات بر اساس دیدگاه های فرهاد مجیدی باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*