ویلموتس در یک قدمی تیم ملی ایران

ویلموتس در یک قدمی تیم ملی ایران : به گزارش “اسپرت اسکولار”، محمدرضا تابش با اشاره به نشست خود با وزیر ورزش، دو معاون وزارت خانه، رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب هر چه سریع‌تر سرمربی تیم ملی فوتبال از جمله نکاتی بود که در این جلسه مطرح شد تا تیم ملی هر چه سریع‌تر از سردرگمی خارج شود. که آقای تاج در این باره گفت انتخاب سرمربی مراحل نهایی را طی می‌کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مارک ویلموتسسرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک احتمالاً گزینه نهایی سرمربی گری تیم ملی ایران است، گفت: او تیم بلژیک را از رتبه ۵۴ به رتبه اول جهانی رسانده و در دوران عضویتش در تیم ملی بلژیک ۲۸ گل به ثمر رسانده است یکی از ویژگی‌های مثبت او دید جوانگرایی و اعتقاد به کار پایه‌ای در فوتبال است به نحوی که تمرکز خوبی روی تیم‌های جوانان و امید دارد تا بستر خلاقیت و درخشش بازیکنان تیم ملی فراهم شود.

پربازدیدترین خبرهای ورزشی را در اسپرت اسکولار بخوانید.

از صبح امروز شایعات فراوانی در خصوص ورود مارک ویلموتس بلژیکی به ایران برای مذاکرات نهایی و عقد قرارداد با فدراسیون شنیده می‌شود. مسئله‌ای که به طور شفاف توسط سران فدراسیون نه تکذیب شده است و نه تایید. با این حال و با توجه به اظهار نظرهای متفاوتی که وجود دارد، باید این مربی را در یک قدمی تیم ملی ایران بدانیم.

دیدگاه‌ها 0

*
*