سیتی 2 – یونایتد 0 : منچستر سیتی به فتح لیگ جزیره نزدیک میشود

سیتی 2 – یونایتد 0 : منچستر سیتی به فتح لیگ جزیره نزدیک میشود: به گزارش وبسایت اسپرت اسکولار، تیم های منچستریونایتد و منچسترسیتی از بازی عقب افتاده هفته سی و یکم لیگ برتر در ساعت ۲۳:۳۰ در اولدترافورد به مصاف هم رفتند که سیتی با دو گل پیروز بازی شد.

سیتی با این پیروزی ۸۹ امتیازی شد تا در پایان هفته سی و پنجم بالاتر از لیورپول در صدر جدول قرار بگیرد. یونایتد هم با ۶۴ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

ترکیب سیتی: ادرسون، واکر، کمپانی، لاپورته، زینچنکو، فرناندینیو، گوندوغان، داوید سیلوا، برناردو سیلوا، استرلینگ و آگوئرو

ترکیب یونایتد: دخیا، دارمیان، لینلوف، اسمالینگ، شاو، فرد، پریرا، پوگبا، یانگ، رشفورد و لینگارد

کمپانی که در دقایق ابتدایی تحت فشار قرار گرفته بود در دقیقه ۱۰ پس از سرنگونی رشفورد کارت زرد دریافت کرد تا بازی را با احتیاط بیشتری دنبال کند. سیتی در دقیقه ۱۹ روی اشتباه فرد می توانست به گل برسد اما دخیا شوت برناردو را دور کرد. یونایتد بلافاصله در آن طرف زمین صاحب موقعیت خوبی شد اما ادرسون با خروج به موقع مانع از پا به توپ شدن رشفورد شد.

منچستر سیتی که از دقیقه ۳۰ پس از خسته شدن بازیکنان یونایتد توانسته بود کنترل بازی را در دست بگیرد در دقیقه ۴۴ روی حرکت فردی تماشایی استرلینگ که دفاع یونایتد را بهم ریخت نزدیک بود گل بزند اما دخیا توانست ضربه این بازیکن را مهار کند.

نیمه ی دوم منچستر سیتی – منچستر یونایتد:

گواردیولا در همان ابتدای نیمه دوم به دلیل مصدومیت فرناندینیو مجبور شد تعویض اجباری کند و لروی سانه به جای او به بازی آمد. سیتی که نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود در دقیقه ۵۴ توسط برناردو سیلوا به گل رسید. سیلوا روی پاس گوندوغان در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و پس از ورود به محوطه جریمه توانست با یک ضربه دقیق کنج دروازه دخیا را هدف بگیرد.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

سیتی تنها لحظاتی بعد روی شوت زیبای آگوئرو می توانست گل بعدی را هم بزند اما شوت این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد. یونایتد از آن سمت روی تعلل واکر و کمپانی صاحب جدی ترین موقعیت خودش شد اما لینگارد نتوانست روی توپ در مقابل دروازه خالی اثر بگذارد تا این فرصت از دست برود.

پاس اشتباه فرد در دقیقه ۶۶ به کمپانی رسید و این بازیکن هم استرلینگ را صاحب توپ کرد. استرلینگ پس از عبور از دو بازیکن و بهم ریختن دفاع یونایتد توپ را در فضای خالی به سانه رسید تا این بازیکن دروازه را روی اشتباه دخیا برای بار دوم باز کند.

ادرسون در دقیقه ۷۶ توانست شوت لوکاکو را دور کند اما توپ در برگشت به لینگارد با این حال این بازیکن نتوانست ضربه خوبی بزند و توپ به بیرون رفت.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*