لیورپول 2 _ چلسی 0 : قدم قدم تا قهرمانی

به گزارش “اسپرت اسکولار”، لیورپول در نیمه اول اگرچه مالک توپ و میدان بود، اما نتوانست خطر چندانی خلق کند و به تساوی بدون گل رضایت داد. اما شاگردان یورگن کلوپ در ابتدای نیمه دوم با دو گل تماشایی از سادیو مانه و محمد صلاح از چلسی پیش افتادند و در نهایت با همین نتیجه رقیب لندنی را مغلوب کردند. حالا لیورپول با یک بازی بیشتر نسبت به سیتی دو امتیاز بیشتر داشته و در انتظار لغزش تیم پپ گواردیولا است.

اولین فرصت بازی در دقیقه 6 و روی پاس مانه برای صلاح ایجاد شد اما ضربه نه چندان محکم ستاره مصری مشکل چندانی برای سنگربان چلسی ایجاد نکرد.

حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم در دقیقه 20 و روی اشتباه رودیگر صاحب موقعیت گلزنی شد اما این بار ضربه نبی کیتا در اختیا کپا قرار گرفت.

دقایقی بعد اولین فرصت برای چلسی ایجاد شد اما ضربه ویلیان بعد از حرکتی عرضی و جا گذاشتن یک بازیکن، با اختلاف کمی از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت.

در دقیقه 34 لوفتوس چک تصمیم گرفت از فاصله ای دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کند اما ضربه او راهی به دروازه آلیسون نیافت.

اما در دقیقه 40 بهترین فرصت لیورپول در نیمه اول شد. پاس صلاح با مانه رسید و او با ضربه ای تماشایی می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه مانه با اختلاف کمی به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

داغ ترین خبر های ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

 

لیورپول 2 _ چلسی 0 قدم قدم تا قهرمانی

 

نیمه دوم چلسی_لیورپول :

در نیمه ی دوم با  حرکت جوردن هندرسون در محوطه و ارسال او با ضربه سر دقیق سادیو مانه که هیچ مدافعی را مزاحم خود نمی دید همراه گشت و لیورپول با یک گل از حریف آبی پوش خود پیش افتاد.

در دقیقه 53 محمد صلاح موفق شد با حرکتی از سمت راست و یک ضربه غیرقابل مهار و فوق العاده از پشت محوطه به گوشه دروازه کپا، به زیبایی گل دوم لیورپول را نیز به ثمر برساند.

در دقیقه 58 و روی پاس پشت مدافعان داوید لوییز، چلسی تا آستانه زدن گل اول خود پیش رفت اما ضربه ادن هازارد در موقعیتی تک به تک به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد.

لحظاتی بعد روبرتو فرمینو نیز شانس خود را برای گلزنی از پشت محوطه امتحان کرد اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی راهی بیرون شد.

در دقیقه 62 هازارد یک بار بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد اما این بار ضربه او توسط آلیسون مهار شد. در دقیقه 67 محمد صلاح از گوشه محوطه چلسی اقدام به ضربه زدن کرد اما ضربه او توسط کپا مهار گشته و این خطر از روث دروازه چلسی رفع شد.

در دقیقه 80 و در شلوغی محوطه جریمه، فرمینو در محوطه با ضربه ای محکم دروازه چلسی را تهدید کرد اما شوت او در اختیار کپا قرار گرفت. لحظاتی بعد و با لیز خوردن رابرتسون، ایگواین صاحب فرصت شد اما تعلل او باعث از دست رفتن موقعیت گشت.

در دقیقه 87 و روی تعلل کپا، سادیو مانه می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند اما او با توپ به بیرون رفت. دو دقیقه بعد این بار مانه از گوشه محوطه اقدام به ضربه زدن کرد که این بار کپا واکنش خوبی نشان داد تا در نهایت لیورپول با دو گل چلسی را مغلوب کند.

 

لیورپول 2 _ چلسی 0 قدم قدم تا قهرمانی (3)

دیدگاه‌ها 0

*
*