فوق ستاره ی آرژانتینی در چند قدمی توپ طلا

فوق ستاره ی آرژانتینی در چند قدمی توپ طلا : به گزارش “اسپرت اسکولار”، روزنامه اسپانیایی مارکا با انتشار گزارشی درباره بخت بالای لیونل مسی، ستاره بزرگ بارسلونا برای کسب توپ طلای امسال می‌گوید مسی که در سه سال گذشته دستش از توپ طلا کوتاه مانده امسال با قدرت و بی‌رقیب به سمت توپ طلا می‌تازد و همه شواهد و قرائن نشان می‌دهد که لیونل مسی موفق خواهد شد لوکا مودریچ را از تخت سلطنت فوتبال دنیا به زیر کشیده و خود به جای او تاجگذاری کند.

مسی در فصل جاری، چه در لالیگا و چه در چمپیونزلیگ نمایش‌های بی‌نظیری داشته و بارسلونا از این فرصت برخوردار است که در پایان فصل برای سومین بار در تاریخ خود، سه جام لالیگا، حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد.

به دنبال کفش طلا

مارکا می‌گوید در صورتیکه کیلیان امباپه در بازی‌های باقیمانده از لیگ1 فرانسه دست به معجزه‌ای عجیب و غریب نزند، کاپیتان بارسا کفش طلا را به خود اختصاص خواهد داد. مسی تا کنون در 32 بازی لالیگا 33 گل به ثمر رسانده و در صدر جدول گلزنان این لیگ قرار دارد.

اخبار داغ ورزشی ایران و جهان را در وب سایت اسپرت اسکولار مشاهده نمایید.

عدم حضور رقیب ازلی

 

بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان، بارسلونا مدعی اصلی قهرمانی در این رقابتها است. اگر شاگردان ارنستو والورده در مادرید جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر ببرند مسی بدون تردید مهمترین بخت کسب توپ طلا خواهد بود.

 

فوق ستاره ی آرژانتینی در چند قدمی توپ طلا

 

احتمال فتح سه جام

بارسلونا تنها تیم اسپانیایی است که تا کنون موفق به فتح سه جام بزرگ در یک فصل شده و اگر این اتفاق در پایان فصل بیفتد، بارسا برای سومین بار در یک دهه جامهای قهرمانی لالیگا، کوپا دل ری و چمپیونزلیگ را در یک فصل به خود اختصاص خواهد داد.

عامل مهم آرژانتین

اگر هم بارسلونا در رسیدن به اهدافش در فصل جاری ناکام بماند مسی این فرصت را دارد که با فتح کوپا آمریکای 2019 که در برزیل برگزار خواهد شد، اولین جام قهرمانی خود با پیراهن آلبی‌سلسته را جشن بگیرد. شکی نیست که قهرمانی مسی با پیراهن آلبی‌سلسته در رقابتهای کوپا آمریکا او را به توپ طلا نزدیک‌تر خواهد کرد.

اما اگر بخت و اقبال مسی به گونه ای رقم بخورد که بارسلونا در نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل شاگردان یورگن کلوپ شکست خورده و آلبی سلسته هم در کوپا آمریکا نتواند به قهرمانی دست یابد بدون تردید لیونل مسی دیگر نمی تواند خود را مدعی اول تاج و تخت فوتبال دنیا بداند.

دیدگاه‌ها 0

*
*