شیاطین سرخ خواهان گران قیمت ترین مدافع دنیا

شیاطین سرخ خواهان گران قیمت ترین مدافع دنیا : در نمایش‌های اخیر منچستریونایتد خصوصا در بازی دیشب برابر بارسلونا کاملا مشخص شده که اوله گنار سولسشر برای تقویت تیم خود و بازگرداندن شیاطین سرخ به دوارن اوج خود ، احتیاج به مدافعان با تجربه دارد.

با اهمیت این موضوع برای کادر فنی و هیات رییسه ی تیم فوتبال منچستر یونایتد ، از مدتی پیش شایعات زیادی درباره تلاش این باشگاه برای جذب دو ستاره، کالیدو کالیبالی، دفاع وسط 27ساله سنگالی باشگاه ناپولی و توبی آلدرویرلد، مدافع بلژیکی تاتنهام مطرح شده است.

حالا نشریه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت با انتشار گزارشی مدعی شد که منچستر یونایتد در اواخر ماه گذشته میلادی پیشنهادی 105 میلیون یورویی به باشگاه ناپولی عرضه کرده و خواستار جذب کولیبالی شده است.

به روز تریناخبار ورزشی ایران و جهان  در  وب سایت اسپرت اسکولار

 

شیاطین سرخ خواهان گران قیمت ترین مدافع دنیا (2)

 

در صورت انجام این معامله بین یونایتد و ناپولی و انتقال این ستاره ی سنگلی به لیگ جزیره ، رکورد سابق گران‌قیمت‌ترین مدافع دنیا که در حال حاضر در اختیار ویرژیل فن‌دایک قراردارد شکسته خواهد شد.
فن‌دایک با قراردادی 75 میلیون پوندی به لیورپول منتقل شده بود و این در حالی است که پیشنهاد یونایتد به کولیبالی، بالغ بر 90 میلیون پوند خواهد بود.

اما برخی دیگر از رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که در قرارداد  کالیدو کولیبالی با ناپولی، بند آزادسازی‌ای وجود دارد که هر باشگاهی که خواهان جذب او باشد باید 150 میلیون یورو به ناپولی بپردازد.

رئیس باشگاه ناپولی، اورلیو دی لورنتیس، چندی پیش گفته بود تابستان گذشته پیشنهاد هنگفتی که برای انتقال کولیبالی دریافت کرده بوده را رد کرده است.

دیدگاه‌ها 0

*
*